AVG AntiVirus Business Edition

Dobry antywirus dla małej i średniej firmy

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Bezpieczna sieć. W czasie rzeczywistym.

CyberCapture
Gdy nierozpoznany plik zostaje pobrany na jeden z Twoich komputerów, jego kopia zostanie wysłana do naszych ekspertów w Laboratorium Zagrożeń w celu określenia, czy plik jest bezpieczny.
LinkScanner ®
Pomaga unikać niebezpiecznych stron przez skanowanie klikniętych linków pod kątem zagrożeń i ostrzeganie w razie wykrycia podejrzanych elementów. Działa to w przypadku wszystkich linków w Internecie, także tych w serwisach Facebook® i Twitter®.
Zapora ogniowa
Chroni przed zagrożeniami online, takimi jak wirusy, hakerzy i złośliwe oprogramowanie.
Antywirus sieciowy
Lepsza ochrona nawet przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem za pomocą bazującej na chmurze funkcji wczesnego wykrywania zagrożeń w czasie rzeczywistym oraz proaktywnego wykrywania z użyciem sztucznej inteligencji

Bezpieczna tożsamość, dane i transakcje.

Identity Protection

Moduł Anti-Spyware chroni tożsamość użytkownika przed oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym śledzącym dane osobowe.

File Server Security

Nasze zabezpieczenia serwera plików systemu Windows zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują prywatność danych, chroniąc je przed hakerami.

Niszczarka plików

Zaawansowana funkcja Niszczarka plików bezpiecznie wymazuje pliki, uniemożliwiając ich odtworzenie przez niepowołane osoby.

Ochrona sprzętu. Zdalne sterowanie.

Ochrona przed programami typu ransomware
Wielopoziomowe narzędzia AVG do analizowania programów typu ransomware stanowią połączenie testów statycznych i behawioralnych, trybu piaskownicy i innych metod ochrony przed cyberprzestępcami.
Inteligentny skaner
Nigdy nie przeszkadza, bo skanuje komputer tylko wtedy, gdy nie pracujesz. Skaner działa samodzielnie, dzięki czemu wszyscy mogą się skoncentrować na pracy bez kosztownych przerw i opóźnień.
Zdalny dostęp
Dzięki tej funkcji administrator może zdalnie instalować, aktualizować i konfigurować oprogramowanie AVG na różnych komputerach oraz w całej sieci komputerowej z jednego miejsca.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Jakie firmy powinny wybrać antywirus AVG AntiVirus Business Edition?
AVG AntiVirus Business Edition to dobry wybór dla firm, przedsiębiorstw i urzędów, które szukają zaawansowanej ochrony antywirusowej połączonej z intuicyjną konsolą administracyjną. Program kompleksowo chroni komputery pod każdym względem.
Dlaczego antywirus AVG to dobry wybór dla ochrony firmowych komputerów?
Bo nasze produkty oprócz najlepszej ochrony antywirusowej posiadają dodatkowo wiele funkcji, których brakuje w innych programach. Do tego cały czas poszerzamy ofertę o kolejne aplikacje: przyspieszające, optymalizujące, zabezpieczające i szyfrujące.
Z oprogramowania AVG i Avast korzysta obecnie ponad 400 milionów osób na całym świecie. To również najchętniej wybierane oprogramowanie antywirusowe w Polsce.
Ponadto antywirusy AVG i Avast dla firm regularnie zdobywają najlepsze wyniki w testach bezpieczeństwa i funkcjonalności niezależnych laboratoriów zajmujących się bezpieczeństwem komputerowym
Czy to dobry wybór, jeżeli jestem freelancerem lub właścicielem małej firmy?
Dla mikro firmy lub freelancera zdecydowanie lepszym wyborem będzie AVG Internet Security dla małej firmy.
O co chodzi z dodatkowymi promocjami?
Możesz skorzystać z dwóch dodatkowych promocji na naszej stronie. Jeżeli zamówisz dowolny antywirus AVG w wariancie Business, otrzymasz analogiczną liczbę licencji pełnej wersji programu do przyspieszania komputera AVG PC TuneUp na rok. Przykładowo: zamawiając 10 stanowisk programu AVG Internet Security Business Edition, otrzymasz 10 licencji programu AVG PC TuneUp przyspieszającego pracę firmowych komputerów. Oprócz tego, jeżeli zamówisz licencję składającą się z minimum 5 stanowisk, dodatkowo otrzymasz od nas najlepszy antywirus do ochrony komputerów i smartfonów w domu – AVG Ultimate (do 10 stanowisk). Promocje łączą się. Programy są dołączane po złożeniu i opłaceniu zamówienia.
Czy ten antywirus zawiera ochronę serwera poczty?
Nie. To jest antywirus dedykowany dla firm, które szukają produktu z konsolą administracyjną, ale nie potrzebują ochrony serwera poczty. Ochrona serwera poczty znajduje się jako osobny program AVG Email Server Edition lub jako składnik pakietu antywirusa AVG Internet Security Business Edition.
Czy ten antywirus zawiera ochronę serwera plików?
Tak, w skład pakietu wchodzi funkcja Filer Server Security, która zapewnia bezpieczeństwo serwerowi plików.
Czy program posiada konsolę administracyjną?
Tak, program posiada intuicyjną i prostą w obsłudze konsole administracyjną.
Czym ten program różni się od AVG Internet Security Business Edition?
AVG Internet Security jest rozbudowaną, zaawansowaną ochroną antywirusową i posiada najwięcej funkcjonalności, w tym: ochronę serwerów poczty oraz ochronę przed phishingiem.
Co jeżeli kupię nowy firmowy komputer lub będę chciał zmienić sprzęt, czy licencja będzie dalej ważna?
Tak. Licencja nie jest przypisywana do konkretnego komputera, a do stanowiska komputerowego. Jeżeli kupisz w firmie nowy sprzęt, wystarczy zainstalować na nim licencję i podać stary kod. Program będzie działał do końca trwania licencji. . Przykładowo – jeżeli kupiłeś roczną licencję w styczniu i chcesz ją przenieść i zainstalować na innym komputerze – możesz to zrobić. Nasza dedykowana polska pomoc techniczna Ci w tym pomoże.
Czy ten antywirus chroni przed wszystkim rodzajami zagrożeń?
Tak. AVG AntiVirus Business Edition chroni, przed wszystkimi rodzajami zagrożeń: wirusami, trojanami, robakami. Dodatkowo antywirus AVG Internet Security Business Edition posiada ochronę firewall chroniącą przed włamaniem na dysk Twojego firmowego komputera. To bardzo ważne, gdyż pomaga Ci chronić cenne, firmowe dane. Dzięki największej społeczności użytkowników na świecie, laboratorium techniczne AVG dziennie analizuje tysiące podejrzanych próbek (dzięki czemu społeczność użytkowników dba wzajemnie o swoje bezpieczeństwo), na bieżąco aktualizując bazy zabezpieczeń. Aktualizacje odbywają się automatycznie.
Jakie dodatkowe funkcje ochrony poza ochroną antywirusową posiada program?
Funkcje ochronne antywirusa AVG dla małej firmy są wyjątkowe, dzięki rozbudowanym, unikalnym, dodatkowym narzędziom. Zapewnią Twojej firmie bezpieczeństwo na każdym poziomie. Antywirus AVG Internet Security posiada: zaawansowany, najwyższej klasy antywirus, intuicyjną konsolę zdalnego zarządzania, funkcję przechowania w kwarantannie podejrzanych plików, ochronę serwera plików, ochronę przed ransomware (szyfrowaniem plików i wymuszaniem okupu), ochronę przed fałszywymi sieciami Wi-Fi, ochronę sieci, ochronę e-mail, firewall i wiele, wiele więcej…
Jak ten antywirus wpływa na pracę komputera?
AVG pracuje niezauważalnie w tle, minimalnie korzystając z zasobów pamięci Twojego komputera. To co istotne – antywirus nie przeszkadza Ci w pracy. Jak co dzień korzystasz z istotnych dla Twojego biznesu programów i aplikacji, a on chroni Cię niezauważalnie w tle i nie odrywa od ważniejszych czynności. Twoja uwaga jest angażowana tylko przy istotnych wydarzeniach i działaniach. Większa część funkcji ochrony i aktualizacji działa automatycznie i nie wymaga Twojej reakcji.
Co jeżeli zgubię / zapomnę kod instalacyjny?
Spokojnie! Kod będzie zawsze na Twoim e-mailu, na którym było złożone zamówienie. A jeżeli nie będzie się dało go odnaleźć – znajdziemy go w naszej bazie i dostarczymy Ci, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Co jeżeli program mi się nie spodoba?
Możesz go przez 30 dni oddać bez podania przyczyny, do 7 dni przelejemy pieniądze na wskazane przez Ciebie konto. Ważne – zakup musi być dokonany na jednej z naszych stron (avg.pl i avtrade.pl), nie obsługujemy w ten sposób transakcji dokonanych bezpośrednio u producenta (na innych stronach lub poprzez program).
Czy jest dostępna pomoc techniczna po polsku z prawdziwym pracownikiem, z który można porozmawiać?
Tak! Oprócz sprzedaży programów, stawiamy na pełne wsparcie techniczne dla małych firm. Dlatego właśnie warto kupić program na naszej stronie. Oferujemy darmową pomoc techniczną dla wszystkich naszych klientów. Jako polski dystrybutor AVG posiadamy własne centrum pomocy technicznej, z polskimi pracownikami, którzy w zależności od potrzeb skontaktują się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo. Mogą się za pomocą programu do zdalnego połączenia zalogować na Twój komputer, by na nim bezpośrednio sprawdzić wszystkie ustawienia.
Klienci wersji biznesowych AVG mają zapewnią pomoc techniczną klasy premium (priorytet w reakcji na zgłoszenia).
Dlaczego w oknie w miejscu ceny jest już od razu dodany rabat?
Jako oficjalny polski dystrybutor AVG mamy dostęp do specjalnych rabatów, więc możemy od razu obniżyć cenę.
Jak długo będę czekał na otrzymanie produktu po zakupie?
Jeżeli wybierzesz opcję płatności błyskawicznej PayU – oprogramowanie od razu znajdzie się na Twoim e-mailu. Jeżeli wybierzesz opcję płatności przelewem – program zostanie wysłany po zaksięgowaniu przelewu – zwykle dzieje się to następnego dnia.
Dlaczego warto kupić właśnie na tej stronie?
Z kilku względów. Jesteśmy polską firmą, działającą w Polsce, z polskimi pracownikami. U nas kupujesz oryginalne oprogramowanie. Masz pewność jego działania i najnowszej wersji. Program otrzymujesz bezzwłocznie po zakupie – w przypadku firm zagranicznych, często trzeba czekać do 14 dni na zrealizowanie zamówienia gdy płacisz przelewem. Posiadamy polską pomoc techniczną, z polskimi pracownikami, którzy skontaktują się z Tobą telefonicznie, e-mailowo lub zdalnie połączą się z Twoim komputerem (w zależności od potrzeby). Inne firmy często odsyłają do pomocy na stronie www lub udzielają pomocy technicznej wyłącznie po angielsku. Posiadamy specjalne rabaty dystrybutorskie na stronie. Otrzymujesz polską fakturę VAT. Masz możliwość zwrotu programu do 30 dni po zakupie bez podania przyczyny – pieniądze oddamy Ci na wskazane przez Ciebie konto.

Wymagania systemowe

System operacyjny Windows:

Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), 8, 8.1, 10, 11 (Pro, Education, Enterprise, CB, CBB, LTSB).

Serwery:

Windows Server (64-bitowy) 2019 (z wyłączeniem Server Core Edition), 2016, 2012, 2008 R2 (najnowszy dodatek Service Pack)
Microsoft Exchange Server (64-bitowy) 2019, 2016, 2013, 2010 (dodatek Service Pack 2)
Microsoft SharePoint Services 3.0 oraz Microsoft SharePoint Server 2010 i nowsze

Sprzęt:

Procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku.

Przeglądarki internetowe

Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome

AVG AntiVirus Business Edition

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

Postaw na sprawdzone narzędzie zapewniające pełne bezpieczeństwo w firmie

AVG AntiVirus Business ułatwi ci zarządzanie ochroną poufnych danych i monitorowanie systemu pod kątem infekcji lub ataku. To program, dzięki któremu na bieżąco wiesz co się dzieje, a informacje o zagrożeniach dostaniesz w czasie rzeczywistym. Dzięki AVG twoja firma może się skupić na ważnych działaniach, a cyberbezpieczeństwem zajmie się wyjątkowy strażnik - AVG AntiVirus Business Edition.Dlaczego warto wybrać produkty AVG dla swojej firmy?

Seria Business Edition to grupa programów przygotowanych z myślą o firmach. Zapewnia podwyższony poziom ochrony oraz kompleksowe zabezpieczenie przed zagrożeniami. Odpowiednio dobrane narzędzia i funkcje ułatwiają monitorowanie różnych rodzajów niebezpieczeństw, pozwalając skupić się na tym co ważne. Dlatego zaufało nam ponad 600 tysięcy firm na całym świecie.

Programy AVG wielokrotnie nagradzano w testach i niezależnych badaniach skuteczności. Stoi za nim ponad 27 lat doświadczenia i wiedza ekspertów, którzy codziennie pracują nad ulepszaniem aplikacji, by była jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb biznesu.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności