AVG AntiVirus Business Edition

Dobry antywirus dla małej i średniej firmy

283,61 zł 303,02 zł

Cena dla 2 stanowisk

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Nagradzany w niezależnych testach bezpieczeństwa

Nie spowalnia komputera

Radzi sobie z najnowszymi rodzajami zagrożeń

Regularnie w czołówce najlepszych antywirusów wg. AV-TEST

Bezpieczeństwo online każdego dnia

Chcesz się skupić na pracy? AVG AntiVirus Business Edition ma wiele użytecznych narzędzi, dzięki którym możesz klikać bez obaw w Internecie i odwiedzać strony polecane przez klientów. Firewall zabezpieczy cię przed włamaniem, skaner stron www ostrzeże przed fałszywymi witrynami, a filtry wychwycą podstawione strony banków i płatności online. Z AVG AntiVirus Business Edition twoja firma może się skupić na tym co ważne!

AVG AntiVirus Business Edition wyłapuje spam, podejrzane wiadomości i fałszywe linki zanim trafią do skrzynki odbiorczej

Pełne zabezpieczenie poczty e-mail

Korespondujesz mailowo z klientami i otwierasz wiele wiadomości dziennie? Dzięki AVG AntiVirus Business Edition możesz to robić bez obaw. Filtry pocztowe zatrzymają podejrzane załączniki i spam z dala od firmowej skrzynki, a monitoring linków pomoże zareagować od razu, gdy przekierowanie będzie prowadziło na podejrzaną witrynę. Z AVG AntyVirus Business Edition możesz spokojnie wymieniać informacje i dane z kontrahentami oraz klientami.

Antywirus dla firm AVG AntiVirus Business Edition ułatwia zabezpieczenie poufnych informacji dzięki sejfowi danych, niszczarce oraz monitoringowi serwera Windows

Bezpieczeństwo danych firmy

Masz w firmie dane, których nie chcesz lub nie możesz ujawnić? AVG AntiVirus Business Edition pomoże ci je skutecznie ochronić. Narzędzie do blokowania oprogramowania szpiegowskiego, monitoring plików systemowych na serwerze Windows i sejf na najważniejsze dane to skuteczne narzędzia. Dzięki nim możesz zachować poufność dokumentów i informacji.

Antywirus AVG AntiVirus Business Edition ma wygodną w obsłudze konsolę sterującą, pozwalającą na łatwe planowanie zadań i monitorowanie stanu komputera

Wygodne zarządzanie programem

Pełna ochrona

Chcesz mieć pewność, że wszystkie luki zostały załatane i firma jest bezpieczna? Z AVG AntiVirus Business Edition możesz odetchnąć ze spokojem. Program cały czas działa w tle, monitorując zachowania plików i blokując te, które wydają się być podejrzane. Dodatkowo korzysta z mechanizmu sztucznej inteligencji, co ułatwia mu uczenie się jak wyglądają nowe zagrożenia. Dzięki niemu możesz bezpiecznie pracować, bo jesteś pod stałą ochroną.

Antywirus AVG AntiVirus Business Edition chroni na wielu płaszczyznach i uczy się zachowań wirusów, co sprawia że jest jeszcze skuteczniejszy w walce z nimi

Zobacz jak AVG AntiVirus Business Edition będzie chronić twoją firmę

Poznaj jego funkcje i przekonaj się, że twój biznes będzie bezpieczny. To sprawdzone narzędzie w walce z hakerami i cyberprzestępczością!

Dokładny skaner antywirusowy

Skanuje system pod kątem wielu rodzajów zagrożeń

Monitoring na bieżąco

Pracuje non-stop w tle, dzięki czemu wszystkie zagrożenia są wychwytywane od razu

Ochrona online

Ostrzega użytkownika przed wejściem na podstawione, zainfekowane i fałszywe strony www

Ochrona poczty

Wychwytuje zainfekowane wiadomości, chroniąc przed wirusami, szpiegowaniem i spamem

Uczenie się zachowań wirusów

Mechanizm pozwalający na poznawanie specyfiki działania wirusów, dzięki czemu później łatwiej je wychwycić

Skuteczny firewall

Zapora nie do pokonania dla hakerów i osób próbujących dostać się do zawartości komputera

Regularne, automatyczne aktualizacje

Samodzielnie aktualizuje swoją bazę wirusów by zwiększyć skuteczność wychwytywania ich

Sejf na prywatne pliki

Ułatwia ukrycie informacji, które powinny zostać poufne

Niszczarka plików

Pomaga ostatecznie pozbyć się poufnych plików, które nie są już potrzebne

Ochrona anty-spam

Chroni przed niechcianymi wiadomościami - spamem

Wymagania systemowe

System operacyjny Windows:

Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), 8, 8.1, 10 (Pro, Education, Enterprise, CB, CBB, LTSB).

Serwery:

Windows Server (64-bitowy) 2019 (z wyłączeniem Server Core Edition), 2016, 2012, 2008 R2 (najnowszy dodatek Service Pack)
Microsoft Exchange Server (64-bitowy) 2019, 2016, 2013, 2010 (dodatek Service Pack 2)
Microsoft SharePoint Services 3.0 oraz Microsoft SharePoint Server 2010 i nowsze

Sprzęt:

Procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku.

Przeglądarki internetowe

Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome

AVG AntiVirus Business Edition

Kup teraz

Postaw na sprawdzone narzędzie zapewniające pełne bezpieczeństwo w firmie

AVG AntiVirus Business ułatwi ci zarządzanie ochroną poufnych danych i monitorowanie systemu pod kątem infekcji lub ataku. To program, dzięki któremu na bieżąco wiesz co się dzieje, a informacje o zagrożeniach dostaniesz w czasie rzeczywistym. Dzięki AVG twoja firma może się skupić na ważnych działaniach, a cyberbezpieczeństwem zajmie się wyjątkowy strażnik - AVG AntiVirus Business Edition.Dlaczego warto wybrać produkty AVG dla swojej firmy?

Seria Business Edition to grupa programów przygotowanych z myślą o firmach. Zapewnia podwyższony poziom ochrony oraz kompleksowe zabezpieczenie przed zagrożeniami. Odpowiednio dobrane narzędzia i funkcje ułatwiają monitorowanie różnych rodzajów niebezpieczeństw, pozwalając skupić się na tym co ważne. Dlatego zaufało nam ponad 600 tysięcy firm na całym świecie.

Programy AVG wielokrotnie nagradzano w testach i niezależnych badaniach skuteczności. Stoi za nim ponad 27 lat doświadczenia i wiedza ekspertów, którzy codziennie pracują nad ulepszaniem aplikacji, by była jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb biznesu.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem AVAST i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program AVAST lub AVG? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.