AVG Patch Management dla systemu Windows

Identyfikuj i automatyzuj poprawki oprogramowania, by mieć pewność, że Twoje aplikacje są zawsze aktualne.

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Co to jest Patch Management?

Poprawki to aktualizacje oprogramowania i systemu operacyjnego, które służą do eliminowania luk w zabezpieczeniach aplikacji. Dostawcy oprogramowania stale wydają poprawki, które pozwalają rozwiązywać problemy dotyczące luk w zabezpieczeniach i dostarczać ulepszone funkcje zabezpieczające. Choć proces wdrażania poprawek może być złożony i czasochłonny, nie można ich ignorować.

Rozwiązanie problemów

Jeśli poprawka nie zostanie zainstalowana na czas, może być zagrożone bezpieczeństwo sieci. Patch Management rozwiązuje te problemy, ułatwiając identyfikowanie i wdrażanie poprawek o krytycznym znaczeniu, a także monitorowanie bieżącej aktywności z poziomu centralnej konsoli zarządzania w chmurze.

Jak to działa?

1. Przeprowadź skanowanie urządzeń

Zaplanuj automatyczne skanowanie pod kątem poprawek. Wybierz dzienną, tygodniową lub miesięczną częstotliwość skanowania.

2. Wdróż poprawki

Poprawki będą wdrażane automatycznie w przypadku wszystkich aplikacji. Dowolną aplikację można jednak łatwo wykluczyć z tego procesu, aby nie stosować w niej poprawek.

3. Zapoznaj się z pulpitem nawigacyjnym

Z łatwością sprawdzaj stan wszystkich — w tym brakujących — poprawek oraz poziom zagrożenia.

Zaawansowane funkcje zapewniające bezpieczeństwo aplikacji

Elastyczne harmonogramy wdrażania

Zaplanuj wyszukiwanie poprawek i wdrażaj te zatwierdzone automatycznie o określonych godzinach lub ręcznie w przypadku pojedynczych urządzeń lub ich grup.

Poprawki z możliwością dostosowania

Wybierz dostawców oprogramowania, produkty i ważność poprawek do przeskanowania i zainstalowania. Z łatwością twórz wykluczenia dla aplikacji.

Możliwości agenta głównego

Pobieraj wszystkie brakujące poprawki do głównego agenta, który je sprawnie przydzieli wszystkim zarządzanym urządzeniom w sieci.

Automatyczne skanowanie

Zaplanuj automatyczne uruchamianie skanowania pod kątem poprawek co 24 godziny i wybierz opcję automatycznego wdrażania poprawek w każdy czwartek. W każdej chwili możesz zmienić domyślne ustawienia.

Intuicyjny pulpit nawigacyjny

Zarządzaj wszystkimi poprawkami oprogramowania i wyświetlaj podsumowania graficzne zainstalowanych, brakujących i niepomyślnie wdrożonych poprawek na dowolnym urządzeniu.

Tysiące poprawek

Wdrażaj poprawki dla systemu Windows i innego oprogramowania, by zapewnić sobie kompleksową ochronę.

Wyniki skanowania poprawek

Wyświetlaj w ramach pojedynczej platformy szczegółowe wyniki, w tym informacje o brakujących poprawkach, poziomy ważności, linki do bazy wiedzy, daty wydań i opisy.

Przywracanie wcześniejszego stanu i ignorowanie

Jeśli określona wersja poprawki okaże się niestabilna, możesz przywrócić stan sprzed jej wdrożenia na konkretnych urządzeniach lub zignorować ją, by nie wyświetlała się w wynikach wyszukiwania poprawek ani nie została ponownie wdrożona.

Zgodne aplikacje

Nasz wybór poprawek uwzględnia tysiące zgodnych aplikacji, takich jak systemy operacyjne Windows i oprogramowanie innych firm.

Dlaczego warto wybrać produkty AVG dla swojej firmy?

Seria Business Edition to grupa programów dedykowanych działalności biznesowej. Stoi za nią ponad 27 lat doświadczeń, tysiące testów i poprawek dokonywanych przez ekspertów w laboratoriach AVG. Spełnia wszystkie wymagania rozrastających się firm i pozwala chronić ich zasoby na wielu płaszczyznach, dając komfort i poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Potwierdzeniem skuteczności są nagrody, zdobywane przez produkty AVG w niezależnych testach skuteczności i wydajności antywirusów oraz ponad 600 tysięcy firm korzystających z naszych programów.

AVG Patch Management

Pobierz narzędzie Patch Management w konsoli zarządzania w chmurze.

Zarządzaj rozwiązaniami AVG do ochrony punktów końcowych z poziomu jednej centralnej platformy. Narzędziem Patch Management można zarządzać tylko przy użyciu konsoli. Aby program uruchomić koniecznej jest posiadanie licencji programu AVG Antivirus Business Edition lub AVG Internet Security Business Edition.

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce.

Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.