Avast Business Antivirus dla systemu Linux

Niezbędna ochrona biznesowa dla urządzeń z systemem Linux.

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Ochrona biznesowa dla systemu Linux

Chroń urządzenia z systemem Linux za pomocą naszego niewielkiego rozwiązania antywirusowego, które zapewnia natychmiastową ochronę. Nasza unikalna technologia CommunityIQ łączy w sobie możliwości milionów urządzeń, aby zapewnić ochronę systemu Linux przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Przyspiesz pracę stacji roboczych, chroniąc pliki bezpośrednio na serwerze, i ogranicz zużycie energii dzięki obsłudze wielu rdzeni.

Skaner rdzenia systemu

Usługa skanowania antywirusowego na żądanie z wykorzystaniem narzędzia wiersza poleceń dla systemu Linux, która integruje się z serwerami poczty e-mail za pomocą AMaViS. Klienty podłączają się do gniazda UNIX usługi, aby przeprowadzić skanowanie podstawowe i skanowanie z wykorzystaniem narzędzia wiersza poleceń oraz uzyskać natychmiastowe wyniki.

Tarcza serwera plików

Skaner plików pracujący w czasie rzeczywistym, który skanuje pliki zapisane w dowolnym z monitorowanych punktów instalacji. Obsługuje opartą na fanotify tarczę systemu plików „przy zapisie” przeznaczoną do użytku na serwerach plików, która skutecznie chroni pliki zarówno na serwerach Samba, jak i NFS.

Jak działa antywirus dla systemu Linux?

Format wyjściowy skanowania antywirusowego

Każdy wykryty złośliwy plik jest zgłaszany w osobnym wierszu. Przy czystych plikach pojawia się ciąg „[OK]”. Przy zainfekowanych plikach, których nie można przeskanować z powodu niewystarczających uprawnień lub uszkodzonych archiwów, pojawia się ciąg „[ERROR]”. Przy plikach, które zostały wyłączone ze skanowania za pomocą opcji -e, pojawia się ciąg „[EXCLUDED]”.

Aktualizacje definicji wirusów

Regularne aktualizowanie bazy danych definicji wirusów (VPS) jest konieczne, aby zapewnić aktualną ochronę antywirusową. Program Avast Business Antivirus dla systemu Linux zapewnia skrypt powłoki, który sprawdza dostępność aktualizacji bazy danych VPS, a następnie je pobiera i instaluje. Zaktualizowany skrypt jest domyślnie instalowany i wykonywany co godzinę jako zadanie cron.

Aktualizacje strumieniowe

Jeśli ta opcja jest włączona, usługa skanowania ustanawia stałe połączenie sieciowe z chmurą Avast i pobiera aktualizacje definicji wirusów zaraz po ich udostępnieniu. Aktualizacje strumieniowe uzupełniają regularne aktualizacje baz danych wirusów, co zapewnia nieprzerwaną ochronę.

Pakiety dystrybucji

Komponenty oprogramowania antywirusowego dla systemu Linux obejmują DEB dla systemów Debian (Ubuntu) oraz RPM dla systemów RedHat/SUSE, które są dostarczane jako standardowe pakiety oprogramowania. Zapewniane są również repozytoria oprogramowania, dzięki czemu wszystkie standardowe narzędzia do zarządzania systemem mogą być wykorzystywane do uaktualniania programów Avast Business.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce.

Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Avast Business Antivirus dla systemu Linux

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wymagania systemowe

CentOS 7 i nowsze
Debian 8 i nowsze
Red Hat Enterprise Linux 7.4 i nowsze
Ubuntu LTS 16.04 i nowsze