AVG Internet Security

Poznaj najlepszy antywirus dla małej firmy

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czy wiesz, że AVG Internet Security jest jednym z najczęściej wybieranych antywirusów dla małych firm?

Ty też musisz go mieć! Poznaj jego zalety:

Przyspieszanie i optymalizacja komputera

AVG PC TuneUp GRATIS!

AVG PC TuneUp to fantastyczny program do przyspieszania i optymalizacji komputerów. Zawiera ponad 40 niesamowitych narzędzi, które przywrócą Twojemu komputerowi drugie życie.

To najchętniej wybierany w program optymalizacyjny. Za pomocą kilku kliknięć możesz zarządzać opcjami komputera jak zaawansowany administrator. Od wyłączania niepotrzebnych programów, poprzez przyspieszanie włączenia systemu, aż po uwolnienie zajętego niepotrzebnie miejsca na dysku.

W pakiecie z programem AVG Internet Security (1 stanowisko / 1 rok) otrzymasz ZA DARMO PEŁNĄ WERSJĘ PC TUNE UP NA ROK!

Możesz pracować bez obaw o bezpieczeństwo danych

Ochrona komputera na wielu płaszczyznach

Czego potrzebuje mała firma? Stabilności i bezpieczeństwa, by móc się spokojnie rozwijać. Pełną ochronę w cyberprzestrzeni zapewni ci AVG Internet Security z pakietem PC Tune Up. Czuły, wrażliwy skaner wychwyci wszelkie próby ataku i złośliwe oprogramowanie, a kompleksowe sprawdzanie komputera uchroni cię przed niespodziankami w sieci i w przychodzącej poczcie. Co więcej, AVG jest na tyle dyskretny, że nie będzie ci przeszkadzał, gdy będziesz robić prezentację klientowi lub pokazywać mu film.

Wybierz sprawdzony antywirus dla małych firm!

 • Ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
  AVG Internet Security ochroni cię przed każdym rodzajem zagrożenia: zarówno tym, które może przyjść pocztą, jak i tym które łapiesz z pliku dostarczonego przez klienta. Nie musisz też bać się ransomware, bo je również wykrywa.
 • Sztuczna inteligencja w twojej firmie
  AVG Internet Security ma wbudowane mechanizmy sztucznej inteligencji, pozwalające mu uczyć się zachowań wirusów i wychwytywać je nawet wtedy, gdy jeszcze nie ma ich w bazie sygnatur. Twoja firma jest bezpieczna.
 • Monitoring instalowanych aplikacji
  AVG Internet Security sprawdza czy aplikacje, które się zainstalowały, zrobiły to za twoją zgodą. Szybko pozbywa się niechcianych programów reklamowych, promocyjnych dodatków i innego oprogramowania tego typu. Nic nie będzie działało w tle bez twojej zgody.
 • Cyber Capture
  Swoją skuteczność AVG Internet Security zawdzięcza szybkiej reakcji na pojawiające się zagrożenia. Możemy to zrobić bo wspierają nas użytkownicy, przesyłający do laboratorium podejrzane pliki. Twoja firma jest dzięki temu szybciej chroniona przed zagrożeniem, które wkrótce do ciebie dotrze.
 • Turbo Skan
  Wiemy, jak ważny jest czas dla przedsiębiorcy. Nikt nie chce czekać w nieskończoność, aż antywirus zeskanuje komputer i powie czy jest OK. Funkcja turbo skan pomaga zaoszczędzić czas, skanując pliki znacznie szybciej. Możesz więc korzystać z komputera bez ograniczeń.
 • Monitoring bieżący
  Komputer firmowy musi być chroniony na 100%. W AVG Internet Security dodaliśmy funkcję monitorowania zachowań plików, która wychwytuje wszystkie podejrzane działania. Masz gwarancję, że jakakolwiek praca programu wykraczająca poza normalne schematy zostanie zablokowana, zanim stracisz cenną zawartość swojego dysku.
 • Automatyczne aktualizowanie bazy wirusów
  Masz dużo na głowie, nie dokładamy więc nic więcej. Baza wirusów AVG Internet Security aktualizuje się automatycznie, kilka razy w ciągu dnia – jak tylko pojawią się nowe dane. Nie musisz tego pilnować.
 • Tryb cichy
  Wyskakujące okienka potrafią zepsuć każde spotkanie z klientem. Na takie okazje stworzyliśmy tryb cichy, który je blokuje w chwili gdy wyświetlasz prezentację lub film na pełnym ekranie. Z AVG Internet Security na pewno zrobisz dobre wrażenie.

Korzystaj bez ograniczeń z komunikacji online

Bezpieczna poczta i Internet

Nie umiesz sobie wyobrazić funkcjonowania firmy bez maila i dostępu do sieci? My też nie. Dlatego zrobiliśmy wszystko by były one w pełni bezpieczne dla twojego biznesu. AVG Internet Security blokuje złośliwe strony i ostrzega cię przed fałszywymi witrynami, które chcą wyłudzić twoje dane. Broni twoją firmę również przed infekcjami, które przychodzą mailem, m.in. zainfekowanymi załącznikami od klientów lub w niechcianych wiadomościach. Możesz korzystać z tych udogodnień bez obaw o bezpieczeństwo komputera i danych.

 • 100% bezpieczeństwa poczty
  Otwieraj wszystkie maile bez obaw. AVG Internet Security monitoruje załączniki każdej przychodzącej wiadomości, sprawdzając czy nie ma w nich złośliwego kodu.
 • Skaner linków
  Klient przesłał ci link do zlecenia? Teraz możesz go otworzyć bez obaw, bo AVG Internet Security ma specjalny skaner linków. Sprawdza on czy kliknięcie nie zaprowadzi cię na fałszywą stronę oraz czy nie ściągniesz sobie na komputer wirusa.
 • Skaner pobierania plików
  Musisz ściągnąć coś z sieci? Nie ma problemu, bo z AVG Internet Security zrobisz to w 100% bezpiecznie dla swojej firmy. Nasz antywirus skanuje każdy pobierany element, dzięki czemu wychwytuje wirusy zanim zapiszesz je na komputerze.
 • Ochrona Wi-Fi
  Atakujący wykorzystują również inne sposoby dostania się na dysk. AVG Internet Security chroni twoją firmę również przed nimi. Sprawdza m.in. bezpieczeństwo firmowej sieci wi-fi oraz urządzeń sieciowych (routerów). Jeżeli znajdzie jakieś luki w obronie to natychmiast da ci znać!
 • Czyszczenie przeglądarki
  Paski narzędzi, wtyczki czy dodatki do przeglądarki naprawdę nie są ci potrzebne, prawda? AVG Internet Security pomoże ci posprzątać ten bałagan w przeglądarce, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i szybsze ładowanie stron.

Ochrona przed hakerami

Nie pozwól by ktokolwiek z zewnątrz miał dostęp do twoich firmowych danych

Trzymasz na twardym dysku ważne projekty, poufne dane, pliki od klientów? Chroń je przed dostępem osób postronnych. AVG Internet Security pomoże ci zabezpieczyć je, chronić cię przed hakerami i osobami, które chciałyby poznać ich treść. Zabezpieczy cię również przed złośliwym oprogramowaniem ransomware, które szyfruje zawartość dysku i żąda okupu za odzyskanie dostępu.

 • Firewall na straży
  Firewall to zapora, na którą natykają się osoby próbujące włamać się na twój komputer. W AVG Internet Security – antywirusie dla firm – jest dodatkowo wzmocniona, bo wiemy jak ważne jest to co masz na dysku.
  Zobacz film, jak to działa!
 • Ochrona przed ransomware
  Niezakłócony dostęp do komputera to kluczowa rzecz w działalności firmy. Nie trać wszystkich swoich danych przez jeden błąd. AVG Internet Security ochroni cię przed próbami zakodowania plików na twardym dysku i koniecznością płacenia okupu za ich odzyskanie.
  Zobacz film, jak to działa!

To co poufne niech poufnym pozostanie

Pełna prywatność online

Firmowe dokumenty, dane osobowe, projekty dla klientów – nie chcesz ich ujawnić światu, prawda? Z AVG Internet Security pozostaną poufne. Nasz antywirus nie pozwoli na podglądanie cię, a ważne dokumenty przechowa w zabezpieczonym sejfie, do którego dostęp masz tylko ty. Twoja firma nie musi się obawiać wycieku danych!

 • Monitoring wykorzystania kamery
  Masz kamerę w laptopie? Niech działa tylko wtedy kiedy ty sobie tego życzysz. AVG Internet Security blokuje wszelkie próby przejęcia dostępu do niej i wykorzystania jej do podglądania cię
 • Sejf na poufne pliki
  W każdej firmie są dane, które nie powinny zostać ujawnione. Ukryj je przed ciekawskimi w sejfie, który otworzysz tylko ty.
 • Niszczarka danych
  Myślisz, że skasowanie pliku usuwa go z dysku? Mylisz się. Tak naprawdę robi to zniszczenie go, dlatego w AVG Internet Security dajemy twojej firmie niszczarkę, która pomoże pozbyć się wszystkich poufnych danych w sposób ostateczny, bez możliwości ich odzyskania.

Rób przelewy i płać online bez obaw

Bezpieczne transakcje online

Korzystasz z bankowości online? Musisz szybko opłacić fakturę? Nie ma problemu. W antywirusie dla firm AVG Internet Security znajdziesz specjalną funkcję, która sprawi, że zrobisz to bezpiecznie. Nie musisz też martwić się o próby wyłudzenia haseł do logowania, bo specjalne filtry ochronią cię przed phishingiem – te maile zostaną po prostu zneutralizowane lub w ogóle nie trafią do twojej skrzynki.

 • Ochrona przed podstawionymi stronamiDzięki tej funkcji możesz bezpiecznie płacić online. Antywirus AVG Internet Security sprawdza każdą stronę zanim ją załadujesz. Jeżeli okaże się, że to fałszywka (np. udająca stronę twojego banku) zostanie ona zablokowana, a ty dostaniesz ostrzeżenie, żeby się tam nie logować.Zobacz jak to działa

Twoi najbliżsi również będą bezpieczni

AVG Internet Security – najlepszy antywirus dla całej firmy

Chcesz chronić więcej niż jeden komputer? Z AVG Internet Security jest to proste. Zadbamy o bezpieczeństwo pozostałych urządzeń i twoich pracowników. Skorzystaj z opcji zakupu licencji w korzystnej cenie dla przedsiębiorców!

AVG Internet Security – potwierdzenie skuteczności w testach!

Nie chcesz powierzać bezpieczeństwa swojej firmy niesprawdzonemu programowi antywirusowemu? AVG Internet Security wielokrotnie wygrywał testy i otrzymywał wyróżnienia, możesz mu więc zaufać!

Twoi najbliżsi również będą bezpieczni

AVG Internet Security – najlepszy antywirus dla małych firm

Skorzystaj z najlepszej ochrony, by móc spokojnie rozwijać swój biznes

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce.

Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

AVG Internet Security

Oprogramowanie antywirusowe dające pełne bezpieczeństwo online. Sprawdź go już dzisiaj!

Kup licencję
{{item.price}}
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wymagania systemowe

WIndows Icon

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

 

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie.

Dlaczego antywirus AVG Internet Security to dobry wybór dla małej firmy?

Czy AVG nadaje się dla małej działalności gospodarczej i mikrofirm?

O co chodzi z tą promocją na drugi program AVG PC TuneUp?

Na ilu komputerach mogę zainstalować ten antywirus?

Co jeżeli kupię nowy firmowy komputer lub będę chciał zmienić sprzęt, czy licencja będzie dalej ważna?

Czy ten antywirus chroni przed wszystkim rodzajami zagrożeń?

Czym ten program różni się od AVG Internet Security Multidevice?

Jakie dodatkowe funkcje ochrony poza ochroną antywirusową posiada program?

Jak ten antywirus wpływa na pracę komputera?

Co jeżeli zgubię / zapomnę kod instalacyjny?

Nie radzę sobie z komputerem, czy dam sobie radę z instalacją i obsługą programu?

Czy program jest prosty w obsłudze?

Co jeżeli program mi się nie spodoba?

Czy jest dostępna pomoc techniczna po polsku z prawdziwym pracownikiem, z który można porozmawiać?

Nie mam czasu na instalację, czy ktoś to może zrobić za mnie?

Dlaczego w oknie w miejscu ceny jest już od razu dodany rabat?

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie AVG / Avast zamiast innych antywirusów?

Jak długo będę czekał na otrzymanie produktu po zakupie?

Dlaczego warto kupić właśnie na tej stronie?