Avast Ultimate Business Security

Nasze najlepsze cyberzabezpieczenia i rozwiązania do ochrony prywatności, które służą do obrony użytkowników, urządzeń i aplikacji przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem, oprogramowaniem ransomware i cyberatakami.

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

30-dniowa darmowa wersja próbna

Business Antivirus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Nagroda dla najlepszego produktu
sierpień 2021

Nagroda Approved Business Product
lipiec 2021

G2 Easiest to Use
jesień 2021

G2 Easiest Setup
jesień 2021

Zapewnij swojej firmie najlepszą ochronę

Trzymamy cyberzagrożenia na dystans za pomocą łatwych w obsłudze zaawansowanych funkcji ochrony, więc możesz się skupić na prowadzeniu firmy.

OCHRONA URZĄDZEŃ

Zabezpiecz swoje urządzenia przed zagrożeniami

Zyskaj spokój ducha dzięki nagradzanemu antywirusowi Avast dla firm, który jest bogato wyposażony w funkcje, a jednocześnie nie powoduje spowolnień.

 • Ochrona każdego urządzenia
  Uzyskaj zawsze włączone zabezpieczenia, które będą chronić Twoje urządzenia przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, phishingiem, ransomware i innymi cyberatakami.
 • Ochrona przed zainfekowanymi plikami i wiadomościami e-mail
  Nasza Osłona plików skanuje otwierane i pobierane pliki, aby upewnić się, że nie zawierają one złośliwego oprogramowania. Ochrona poczty e-mail sprawdza zarówno wiadomości przychodzące, jak i wychodzące, zapewniając pełną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.
 • Ochrona przed niebezpiecznymi witrynami internetowymi
  Blokuje niezabezpieczone witryny internetowe, które potencjalnie mogą próbować zainfekować Twoje urządzenie — w końcu możesz przeglądać Internet bez obaw.

PRYWATNOŚĆ ONLINE

Bezpieczeństwo i prywatność online

Zapewnij swoim pracownikom prywatność i bezpieczeństwo, których potrzebują, aby mogli pracować wydajnie z dowolnego miejsca.

 • Przeglądaj Internet z zachowaniem prywatności i bezpieczeństwa
  Chroń swoją prywatność w Internecie zawsze i wszędzie — nawet w niezabezpieczonych publicznych sieciach Wi-Fi. Nasz wbudowany VPN korzysta z szyfrowania stosowanego przez banki, aby chronić dane Twoich pracowników i zabezpieczać ich połączenie internetowe.
 • Zabezpiecz kamery internetowe
  Zablokuj niezaufanym aplikacjom i złośliwemu oprogramowaniu możliwość uzyskania dostępu do kamer internetowych w komputerach pracowników bez ich zgody.
 • Chroń hasła
  Zabezpiecz przed kradzieżą hasła pracowników przechowywane w przeglądarkach.

BEZPIECZEŃSTWO APLIKACJI

Zabezpiecz aplikacje i zaoszczędź czas za pomocą automatycznego zarządzania poprawkami

W ramach ukierunkowanych ataków cyberprzestępcy wykorzystują luki w zabezpieczeniach systemów operacyjnych i popularnych aplikacji (takich jak Java, Adobe, Google Chrome, Zoom), do których nie zastosowano poprawek. Zarządzanie poprawkami Avast Business automatycznie usunie luki w zabezpieczeniach Twojego oprogramowania oraz aplikacji innych firm, aby chronić Twoją firmę.

 • Automatyzacja instalowania poprawek pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze
  Wysyłaj w ciągu kilku minut dokładnie przetestowane poprawki do tysięcy urządzeń, wywierając przy tym jedynie minimalny wpływ na sieć.
 • Stosowanie poprawek do aplikacji innych firm
  86% zgłaszanych luk w zabezpieczeniach dotyczy aplikacji innych firm1. Nasze rozwiązanie obsługuje poprawki dla systemów Microsoft Windows i setek popularnych aplikacji, takich jak Google Chrome, iTunes®, Oracle®, Java, Adobe®, Zoom i nie tylko.
 • Zdalne stosowanie poprawek
  Wdrażaj poprawki na wszystkich urządzeniach w dowolnym miejscu — mogą znajdować się one za zaporą ogniową, w terenie, w odległym obiekcie lub nawet działać w trybie uśpienia.

  1National Vulnerability Database (Krajowa baza danych luk w zabezpieczeniach)

ZDALNE ZARZĄDZANIE

Zabezpieczenia, które rozwijają się wraz z Twoją firmą

Wraz z rozwojem firmy będą zwiększać się potrzeby związane z bezpieczeństwem. Dzięki nam zarządzanie wszystkimi urządzeniami i usługami zabezpieczeń z jednego miejsca jest łatwe — zawsze i wszędzie.

 • Platforma zarządzania online
  Z łatwością instaluj i konfiguruj zabezpieczenia, monitoruj urządzenia, zarządzaj subskrypcjami i wykonuj inne czynności z jednego miejsca.
 • Zarządzanie urządzeniami
  Z łatwością zarządzaj dowolną liczbą urządzeń za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego. Sprawdzaj stan urządzeń i zasady, podejmuj szybkie działania, włączaj i wyłączaj usługi zabezpieczeń i nie tylko.
 • Alerty i powiadomienia
  W przypadku zagrożenia bezpieczeństwa lub problemu z siecią wymagającego Twojej uwagi natychmiast otrzymasz powiadomienie e-mail. Dostosuj alerty, aby otrzymywać powiadomienia dotyczące tylko tych obszarów, które są ważne dla Twojej firmy.
 • Zarządzanie poprawkami
  Automatycznie aktualizuj systemy operacyjne i aplikacje. Nasze rozwiązanie do zarządzania poprawkami oferuje także kompleksowy widok stanu poprawek stacji roboczych i serwerów z systemem Windows.
 • Kompleksowe raportowanie
  Szybko twórz i planuj raporty, aby być na bieżąco ze stanem i kondycją wszystkich swoich urządzeń i aplikacji.

Ścieżki aktualizacji produktów Avast

Stara nazwa Nowa nazwa
Avast Business Antivirus Essential Business Security
Avast Business Antivirus Pro Premium Business Security wraz z Avast Secureline VPN
Avast Business Antivirus Pro Plus Avast Ultimate Business Security wraz z Avast SecurelineVPN oraz Avast Business Patch Management

Wymagania systemowe

Potrzebujesz jedynie komputera z systemem Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), 8, 8.1, 10, 11 (Pro, Education, Enterprise, CB, CBB, LTSB) albo MacOS 10.9 (Mavericks lub nowszy z co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku). Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń wymagają też połączenia internetowego.

Obsługujemy także systemy Windows Server (w wersji 64-bitowej) 2019 (z wyjątkiem Server Core Edition), 2016, 2012, 2008 R2 (z najnowszym dodatkiem Service Pack), Microsoft Exchange Server (w wersji 64-bitowej) 2019, 2016, 2013, 2010 (z dodatkiem Service Pack 2) oraz oprogramowanie Microsoft SharePoint Services 3.0 i Microsoft SharePoint Server 2010 lub nowsze.

Ultimate Business Security

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa darmowa wersja próbna

Dostępne wersje

Windows
Windows Server
macOS
Stacje robocze z systemem Windows NT
Serwery z systemem operacyjnym Windows
Stacja robocza z systemem macOS
Zalecany
Zalecany
Antivirus Antivirus Pro Antivirus Pro Plus
138,17 zł 175,52 zł 212,88 zł
Kup teraz Kup teraz Kup teraz
Zalecany   Zyskaj pełną, niezawężoną ochronę dla urządzeń Mac — za najniższą możliwą cenę.
Zalecany  Najlepsza wartość. Chroni wszystkie urządzenia, wzmacniając ochronę sieci i witryny internetowej oraz eliminując wszystkie luki. Skorzystaj z wyjątkowych funkcji dla systemu Windows Server i uzyskaj najlepszy stosunek wartości do ceny.
avast business antivirus to najlepszy antywirus dla małej firmy avast business pro to najlepszy antywirus dla małej firmy avast business pro plus to najlepszy antywirus dla małej firmy
138,17 zł za 1 urządzenie na 1 rok 175,52 zł za 1 urządzenie na 1 rok 212,88 zł za 1 urządzenie na 1 rok
Kup teraz Kup teraz Kup teraz
Antywirus Specjalny skaner działający cały czas w tle, który wychwytuje próby włamania do komputera i wszystkie inne zagrożenia dla bezpieczeństwa. Monitoruje system, pocztę, pliki i strony www. Skanuje pliki i programy przed ich otwarciem lub uruchomieniem. Tak Tak Tak
CyberCapture Narzędzie do analizowania nowych zagrożeń. Udostępnia kopię podejrzanego pliku ekspertom w Avast, by ci mogli jak najszybciej opracować szczepionkę i ostrzec innych użytkowników (jeżeli okaże się że to nowy wirus). Wysyła podejrzane pliki do Laboratorium Zagrożeń w celu przeprowadzenia dalszej analizy. Tak Tak Tak
Zapora ogniowa Strażnik wszystkich wejść i wyjść z komputera. Nie pozwala osobom z zewnątrz dostać się na twój dysk. Filtruje ruch sieciowy i blokuje niezaufane połączenie. Tak Tak Tak
Monitorowanie zachowań Stała kontrola tego co dzieje się w komputerze. Jeżeli jakiś plik lub program zachowuje się podejrzanie (jak wirus), to Avast zablokuje go by nie wyrządził ci szkód. Blokuje niebezpiecznym programom i aplikacjom dostęp do Twojego urządzenia. Tak Tak Tak
Osłona WWW Ochrona przed wejściem na zainfekowane strony www połączona z kontrolą, czy strona jest tą, za którą się podaje. Blokuje niebezpieczne witryny internetowe, zanim zostaną otwarte. Tak Tak Tak
Osłona poczty e-mail Blokada podejrzanych maili, załączników i linków, jeszcze zanim trafią do skrzynki odbiorczej. Chroni przed przypadkowym pobraniem wirusa. Stale skanuje przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail w poszukiwaniu zagrożeń. Tak Tak Tak
Inteligentne skanowanie Dokładne, całościowe sprawdzenie komputera i zainstalowanych programów pod kątem bezpieczeństwa, aktualności i wydajności. Antywirus kontroluje też zabezpieczenia sieci Wi-Fi. Szybko wykrywa problemy z wydajnością i zabezpieczeniami. Tak Tak Tak
Środowisko testowe Specjalne miejsce, odizolowane od reszty systemu, gdzie możesz bez konsekwencji otworzyć podejrzany plik i sprawdzić czy nie zawiera wirusa. Bezpieczne środowisko testowania podejrzanych plików i programów. Tak Tak Tak
Kontrola Wi-Fi Analiza sieci bezprzewodowej pod kątem bezpieczeństwa i ochrony przed włamaniem. Wykrywa słabe punkty sieci. Tak Tak Tak
Weryfikacja stron Kontrola stron www polegająca na sprawdzeniu na etapie ładowania się strony czy jest ona prawdziwa i oryginalna. Chroni przed fałszywymi witrynami próbującymi wykraść Twoje dane. Tak Tak Tak
Dysk ratunkowy Zewnętrzna kopia antywirusa, której można użyć w przypadku zainfekowania komputera. Pomaga oczyścić go ze złośliwego oprogramowania. Tworzy zewnętrzną kopię antywirusa, aby przywrócić zainfekowane komputery. Tak Tak Tak
Niszczarka danych Narzędzie pozwalające trwale usunąć pliki, które nie powinny się dostać w obce ręce. Uniemożliwia odzyskanie ich z dysku. Trwale usuwa pliki, których nie chcesz odzyskać. Tak Tak
Czyszczenie przeglądarki Narzędzie ułatwiające pozbycie się wszystkich niepotrzebnych dodatków, wtyczek i pasków narzędzi, które spowalniają pracę przeglądarki. Usuwa zbędne pliki spowalniające przeglądarkę. Tak
Osłona kamery internetowej Monitoring dostępu do kamery, który zabezpiecza użytkownika przed podglądaniem i pozwala mu zdecydować, które programy mogą z niej korzystać. Ostrzega, zanim kamera internetowa zostanie włączona, chroniąc Twoją prywatność. Tak
Passwords Sposób na bezpieczne przechowywanie haseł (m.in. do poczty, banku i do e-sklepów). Wystarczy zapamiętać jedno główne hasło, by bezpiecznie korzystać z pozostałych. Chroni hasła i upraszcza obsługę kont online. Tak
SecureLine VPN Dodatkowe zabezpieczenie połączenia z Internetem, pomagające ukryć swoje działania w sieci oraz ochronić się przed atakiem hakerów. Chroni Cię w otwartych, niezabezpieczonych sieciach w dowolnym miejscu na świecie. Tak

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

138,17 zł za 1 urządzenie na 1 rok 175,52 zł za 1 urządzenie na 1 rok 212,88 zł za 1 urządzenie na 1 rok

Nasze produkty można zainstalować w dowolnym systemie operacyjnym, niemniej niektóre z wymienionych funkcji mogą być nieobsługiwane.

Kup teraz Darmowa wersja próbna Kup teraz Darmowa wersja próbna Kup teraz Darmowa wersja próbna

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Mam małą firmę z zaledwie kilkoma komputerami. Czy mogę zainstalować na nich bezpłatne, konsumenckie oprogramowanie antywirusowe firmy Avast?

Jeśli masz firmę, która obsługuje dane klientów lub posiada serwery, potrzebujesz czegoś więcej niż to, co oferuje bezpłatne, konsumenckie oprogramowanie antywirusowe. Nasze rozwiązania dla małych firm zapewniają ochronę serwerów i punktów końcowych. Rozwiązania Avast Business oferują także zaawansowane zabezpieczenia, prywatność i funkcje zwiększające wydajność, które zapewnią Twoim pracownikom całkowitą cyfrową prywatność, bezpieczeństwo i niezrównaną wydajność. Udostępniają również platformę zarządzania online, która dostarcza wgląd w zagrożenia w czasie rzeczywistym, rozbudowane raporty oraz funkcje zarządzania zdalnego — wszystko z jednego miejsca.

Bezpłatne, konsumenckie oprogramowanie antywirusowe Avast One oraz produkt Avast Premium Security są przeznaczone wyłącznie do użytku prywatnego, osobistego i niekomercyjnego. Jeśli chcesz używać produktów firmy Avast w organizacji biznesowej, komercyjnej, non-profit lub rządowej, polecamy wypróbowanie rozwiązań Avast Business dla małych firm.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Umową licencyjną użytkownika końcowego (EULA).

Jak rozwiązania cyberzabezpieczeń Avast dla małych firm chronią przedsiębiorstwa przed cyberzagrożeniami?

Wszystkie nasze produkty zawierają nowoczesnego antywirusa dla firm, który został zaprojektowany pod kątem zapobiegania, wyszukiwania, wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania i innych zagrożeń (robaków, trojanów, oprogramowania reklamowego, oprogramowania szpiegującego i nie tylko). Chronimy miliony firm na całym świecie przy użyciu najlepszych w branży funkcji zapobiegania, wykrywania i blokowania, uczenia maszynowego, zaawansowanej heurystyki, zaawansowanej ochrony przed exploitami i innych zastrzeżonych technik firmy Avast.

Aby chronić użytkowników, firma Avast wykrywa i bezzwłocznie zgłasza wszelkie podejrzane pliki i zachowania. Ta nowoczesna infrastruktura oraz ogromna ilość danych pochodzących z milionów urządzeń na całym świecie składają się na największą, najbardziej zaawansowaną sieć wykrywania zagrożeń. Ponadto umożliwia to nam zapewnianie niezrównanej ochrony przed zagrożeniami typu zero-day.

Jak codziennie chronimy miliony firm? Nasza supernowoczesna technologia zamienia użytkowników w globalną sieć współpracujących ze sobą czujników. Jeśli którykolwiek z nich napotka złośliwe oprogramowanie, Avast wykorzysta sześć warstw ochrony w celu zidentyfikowania i zablokowania zagrożenia oraz poinformowania o nim całej sieci w ciągu paru sekund.

Czy razem z produktem Ultimate Business Security muszę używać platformy zarządzania online?

Tak, platforma zarządzania online jest wymagana. Nasza platforma zarządzania online Avast Business Hub pozwala na zarządzanie wszystkimi urządzeniami i usługami zabezpieczeń z jednego miejsca. Oferuje ona niezawodne funkcje zarządzania raportami, alertami, urządzeniami i zasadami, wykrywania sieci, narzędzia dostępu zdalnego i pomocy technicznej oraz wiele więcej. Wraz z rozwojem firmy i zmieniającymi się potrzebami dotyczącymi zabezpieczeń platforma Avast Business Hub umożliwia uzyskanie innych usług, takich jak Backup w chmurze i Premium Remote Control. Ponadto umożliwia zarządzanie wszystkimi posiadanymi rozwiązaniami firmy Avast z poziomu jednej platformy.

Czy mogę używać produktu Ultimate Business Security z lokalną konsolą Avast Business?

Nie, produkt Avat Ultimate Business Security jest dostępny jedynie z platformą zarządzania online Avast Business Hub.

Dlaczego potrzebuję rozwiązania do zarządzania poprawkami?

57% naruszeń zabezpieczeń danych przypisuje się nieskutecznemu zarządzaniu poprawkami2. Szybkie wdrażanie poprawek jest kluczowe dla zachowania cyberbezpieczeństwa. Po opublikowaniu nowej poprawki hakerzy używają oprogramowania wykorzystującego usuwaną przez nią lukę. Robią to szybko, wprowadzając do użytku złośliwe oprogramowanie wykorzystujące lukę w ciągu zaledwie kilku godzin od opublikowania poprawki. Z tego względu szybkie stosowanie poprawek bezpieczeństwa jest niezwykle istotne dla uniemożliwienia hakerom i cyberprzestępcom wykorzystywania luk, co mogłyby doprowadzić od przestoju w działalności firmy.

Stosowanie poprawek jest jednak bardzo czasochłonne. Każdą poprawkę należy sprawdzić, określić jej priorytet, a następnie przetestować, by zyskać pewność, że nie zaszkodzi ona istniejącym systemom. Przy dziesiątkach poprawek oczekujących na wdrożenie cały proces może spokojnie zająć wiele dni, co wymaga oderwania pracowników działu IT od innych ważnych zadań.

Zarządzanie poprawkami jest niezbędne i ważne z następujących powodów:

 • Bezpieczeństwo: Zarządzanie poprawkami usuwa luki w zabezpieczeniach aplikacji, które są narażone na cyberataki.
 • Czas pracy systemu: Zarządzanie poprawkami zapewnia, że oprogramowanie i aplikacje są natychmiast aktualizowane i działają bez przeszkód.
 • Zgodność: Z powodu ciągłego wzrostu liczby cyberataków organy regulacyjne często wymagają od organizacji pewnego poziomu zgodności z przepisami. Zarządzanie poprawkami jest konieczne, aby spełnić standardy dotyczące zgodności.
 • Aktualizacje funkcji: Zarządzanie poprawkami obejmuje nie tylko usuwanie błędów, ale także aktualizacje funkcji. Poprawki są ważne także dlatego, że zapewniają użytkownikom dostęp do najnowszych funkcji oferowanych przez produkt.

Usługa Zarządzanie poprawkami Avast Business automatyzuje proces wdrażania poprawek, dzięki czemu pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Upraszcza instalowanie i konfigurowanie oraz wykorzystuje wydajny i automatyczny proces wykrywania i wdrażania w celu zapewnienia bezpieczeństwa firmy oraz zgodności z przepisami branżowymi i wymogami biznesowymi.

2 Badanie instytutu Ponemon Institute

Jakie są konsekwencje niewdrożenia poprawek?

Poprawki są udostępniane przez dostawców w celu usunięcia luk w zabezpieczeniach systemów. Średnio każdego dnia odkrywanych jest około 50 nowych ważnych luk w zabezpieczeniach. Większość z nich jest usuwana za pomocą poprawek3. Brak instalacji tych aktualizacji często skutkuje narażeniem urządzeń na ataki. Prawie 60% organizacji, w których w ciągu ostatnich dwóch lat doszło do naruszenia zabezpieczeń danych, twierdzi, że powodem naruszenia była znana luka w zabezpieczeniach, dla której nie zastosowano poprawki4.

W przypadku wykrycia luki w zabezpieczeniach posiadanie solidnego systemu zarządzania poprawkami oznacza stałe monitorowanie sieci. Jest to szczególnie ważne w przypadku zapobiegania atakom typu zero-day — polegają one na wykorzystaniu luki, dla której właśnie jest tworzona poprawka mająca ją naprawić.

3 National Institute of Standards and Technology

4 Badanie instytutu Ponemon Institute

Czy rozwiązanie Zarządzanie poprawkami Avast Business obsługuje aplikacje innych firm?

Tak, nasze rozwiązanie obsługuje poprawki dla systemów Microsoft Windows i setek popularnych aplikacji innych firm, takich jak Zoom, Google Chrome, Adobe, Java i nie tylko.

Ile aplikacji innych firm obsługujecie?

Obsługujemy kilkaset aplikacji innych firm i mamy jeden z największych katalogów poprawek w branży.

Czy obsługiwane są poprawki dla systemów Windows i MacOS?

Aktualnie program obsługuje tylko system Windows.

Jak określacie poziomy ważności poprawek?

Aby określić ważność poprawek, stosujemy standardową w branży ocenę Common Vulnerability Scoring System (CVSS). CVSS to niezależnie przypisywana ocena (w skali do 10), która jest oparta na dużej liczbie czynników wpływających na istotność luki w zabezpieczeniach. Ta ocena pomoże Ci w ustaleniu priorytetów poprawek oraz w łatwym zidentyfikowaniu tych krytycznych w oparciu o ranking priorytetu.

Jak często należy wdrażać poprawki na urządzeniach?

Organizacje powinny stale monitorować pojawianie się nowych poprawek i jak najszybciej instalować poprawki zabezpieczeń z wysokimi ocenami CVSS. Zalecamy instalowanie wszystkich poprawek w ciągu dwóch tygodni od daty ich udostępnienia.

Jakie są wymagania systemowe rozwiązania Zarządzanie poprawkami Avast Business?

Rozwiązanie Zarządzanie poprawkami Avast Business jest dostępne tylko dla stacji roboczych i serwerów z systemem Windows:

 • 10, 8.x, 7 SP1 — wymagana aktualizacja KB3033929 — x64, x86
 • Server 2019, 2016, 2012 — dowolna edycja z najnowszym dodatkiem Service Pack z wyjątkiem wersji Server Core — x64
 • Server 2008 R2 — wymagana aktualizacja KB3033929 — x64
 • Exchange Server 2016, 2013, 2010 SP2 — x64
Jakie są wymagania systemowe platformy Avast Business Hub?

Nasza platforma zarządzania online Avast Business Hub obsługuje następujące przeglądarki (zalecamy używanie najnowszych wersji):

 • Google Chrome
 • Firefox
 • Safari
 • Microsoft Edge

Dlaczego Avast?

Dołącz do ponad 700 tysięcy firm, które ufają rozwiązaniom Avast i korzystają z nich — nie tylko dlatego, że mamy 30-letnie doświadczenie w zakresie zabezpieczeń, ale także ze względu na naszą światową sieć ponad 400 milionów urządzeń końcowych, które pomagają stale identyfikować najnowsze zagrożenia szybciej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności