Instalacja przez ekspertów AVG/Avast

Zamów usługę, a zdalnie zainstalujemy oprogramowanie antywirusowe na Twoim komputerze

69,00 zł

Dla jednego komputera PC

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Skorzystaj z pomocy ekspertów przy instalacji antywirusa AVG lub Avast

Skontaktuj się z nami żeby uzgodnić termin instalacji. W wybranym przez Ciebie czasie ekspert AVG/Avast połączy się wirtualnie z Twoim komputerem, zainstaluje, uruchomi i skonfiguruje Twoje nowe programy antywirusowe. Bez problemów, bez nerwów, bez trudności!

Dlaczego warto skorzystać z usługi zdalnej instalacji oprogramowania?

Usługa zdalnej instalacji daje gwarancję, że program zostanie bezproblemowo zainstalowany, uruchomiony i skonfigurowany przez eksperta
Zero problemów

Nie musisz się martwić tym, że coś nie chce współpracować, nie działa właściwie lub właśnie się zawiesiło. Eksperci AVG/ Avast zostawią Cię z prawidłowo zainstalowanym i w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem.

Usługa zdalnej instalacji zapewnia szybką instalację oprogramowania antywirusowego na komputerze użytkownika
Oszczędność czasu

Zastanawiasz się jakie opcje wybrać przy instalacji i szukasz informacji w Internecie, marnując przy tym mnóstwo czasu? Eksperci AVG/ Avast dosłownie w kilka chwil uruchomią oprogramowanie antywirusowe na Twoim komputerze.

Usługa zdalnej instalacji realizowana jest przez specjalistów, dzięki czemu użytkownik nie musi się denerwować czy wszystko pójdzie OK
Bezstresowo

Denerwujesz się zawsze gdy coś musisz pozmieniać w komputerze? Eksperci AVG/ Avast zdejmą z Ciebie ten przykry obowiązek. Zaparz sobie kawy i zrelaksuj się.

Usługa zdalnej instalacji realizowana jest w czasie i terminie wybranym przez użytkownika
Komfortowo

Nie musisz całymi dniami czekać na informatyka, by mieć najnowsze oprogramowanie antywirusowe. Eksperci AVG/ Avast zrobią to zdalnie (bez nachodzenia Cię w domu), w terminie, który Tobie pasuje.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.

Wymagania techniczne

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

Kup teraz

Logo przeglądarki Chrome

Avast poleca używanie
DARMOWEJ przeglądarki Google Chrome™.

Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności