Antywirus AVG FREE

Najlepszy antywirus: skuteczny, lekki i bez zobowiązań

„To znakomity program. Świetny wybór dla osób szukających bezpłatnego antywirusa”.

100% darmowy, skuteczny i wydajny antywirus

Nie potrzebujesz rozbudowanych programów antywirusowych, z funkcjami, z których nigdy nie skorzystasz? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. To darmowy antywirus AVG FREE, w którym znajdziesz tylko to co potrzebne. Jeden z najlepszych silników skanujących zapewni Ci ochronę przed wirusami i innymi zagrożeniami, a także sprawdzi komputer w poszukiwaniu luk bezpieczeństwa i błędów. Nawet nie zauważysz, że AVG Free chroni Cię w tle przez cały czas!

Antywirus AVG Free jest bardzo dobrą ochroną antywirusową dla użytkowników domowych
Antywirus AVG Free ma wiele zalet, które zostały docenione przez ekspertów i specjalistów

Jego zalety potwierdzono w wielu niezależnych badaniach

Antywirus AVG Free wielokrotnie wygrywał w niezależnych testach, pokonując inne, komercyjne programy antywirusowe

Zdobywał nagrody w testach prowadzonych przez specjalistów

Antywirus AVG Free nie ustępuje skutecznością pracy innym programom i jest chwalony za lekkość i małe obciążenia komputera

Wielokrotnie potwierdzono jego skuteczność i wysoką kulturę pracy

Łatwa instalacja = antywirus AVG FREE dla każdego

Nie znasz się na komputerach? Z antywirusem AVG FREE nie musisz. Instalacja trwa kilka chwil i jest intuicyjna - prowadzimy Cię przez nią krok po kroku. Panel sterowania do zarządzania programem też jest uproszczony, by każdy mógł sobie z nim poradzić. Ustaw skanowanie i korzystaj z doskonałej ochrony całkowicie za darmo!

Nowe zagrożenia = nowe funkcje antywirusa AVG FREE

Codziennie w sieci pojawiają się nowe wirusy i nowe rodzaje zagrożeń. Nie musisz się ich bać. Antywirus AVG FREE jest regularnie aktualizowany, dzięki czemu zawsze chroni Cię najlepiej jak to tylko możliwe. Dodatkowo wzbogacamy go o funkcje, które pomagają utrzymać Twój komputer „na chodzie” i uniknąć innych przykrych niespodzianek.

Antywirus AVG Free ma funkcję skanowania całego systemu, co pozwala wykryć luki w zabezpieczeniach i zapobiegać niebezpieczeństwu na wielu płaszczyznach

Pełne skanowanie systemu = pełna ochrona AVG FREE NOWOŚĆ

Skanowanie w kierunku wszystkich zagrożeń za jednym kliknięciem? W antywirusie AVG FREE znajdziesz skan całkowity, wyszukujący infekcje, sprawdzający siłę i jakość haseł i monitorujący potencjalne luki w systemie. To funkcja, która kompleksowo sprawdzi Twój komputer i pomoże Ci zabezpieczyć go przed atakami z zewnątrz.

Antywirus AVG Free sprawdza na bieżąco zachowania plików i programów, co pozwala uniknąć ataków typu 0-day

Ochrona non stop = jeszcze lepsze bezpieczeństwo w AVG FREE NOWOŚĆ

Boisz się ukrytych wirusów, które mogą się zaktywizować pewnego dnia? AVG Free to program antywirusowy z którym nie musisz się tym martwić. Oprócz tradycyjnej ochrony przed zagrożeniami, opartej o bazę znanych już wirusów, AVG korzysta z inteligentnego monitorowania zachowań plików i programów. Gdy tylko któryś zacznie wykonywać niestandardowe działania, zaraz zostanie zablokowany!

Antywirus AVG Free oferuje bezpieczne przechowywanie wszystkich haseł w zabezpieczonym sejfie

Bezpieczne hasła = mniej do pamiętania dzięki AVG FREE NOWOŚĆ

Jak zapamiętać te wszystkie hasła - do portali, banku, sklepów, kont mailowych…? Program antywirusowy AVG FREE oferuje Ci wirtualny sejf, w którym będą bezpieczne. Wystarczy, że znasz jedno hasło - logowania do sejfu - a AVG zapamięta za Ciebie resztę haseł i przechowa je w sposób uniemożliwiający ich kradzież.

Dlaczego warto wybrać antywirus AVG FREE?

Bo jest funkcjonalny, szybki, skuteczny i nie obciąża komputera. Znajdziesz w nim tylko użyteczne funkcje, z których na pewno skorzystasz.

Antywirus AVG Free chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, również przed phishingiem i próbami wymuszenia okupu za zakodowane dane
Skaner do wszystkiego

Inteligentny skaner, który wykrywa różne rodzaje zagrożeń: wirusy, ransomware, phishing, próby wyłudzenia haseł i kradzieży tożsamości online.

Antywirus AVG Free monitoruje bezpieczeństwo sieci Wi-Fi ostrzegając użytkownika przed atakami i lukami w zabezpieczeniach
Monitoring sieci Wi-Fi

Pełna kontrola nad wszystkim co dzieje się w domowej sieci Wi-Fi, wraz z wyszukiwaniem luk i blokowaniem dostępu osób trzecich

Antywirus AVG Free jest tak lekki, że nie obciąża komputera - niezauważalnie działa w tle
Lekkość działania

Niezauważalna praca w tle, dzięki wyłączeniu niepotrzebnych funkcji.

Antywirus AVG Free ma specjalny tryb, który pozwala grać bez zakłóceń i przerw
Coś dla graczy!

Tryb gry, który wyłącza wyskakujące okienka i nie obciąża komputera wtedy, kiedy wykorzystujesz go do grania

Program antywirusowy AVG FREE - wszystko co potrzebne do ochrony użytkowników domowych

Chroń swój komputer kompleksowo. Z Avastem Free zabezpieczysz go w wielu obszarach.

Antywirus AVG Free to doskonała ochrona dla wszystkich użytkowników domowych, którzy szukają darmowego programu

AVG Free

Doskonałą ochronę antywirusową masz na wyciągnięcie ręki. Zainstaluj, uruchom darmowy antywirus AVG i korzystaj bezpiecznie z sieci i poczty e-mail. Nie pozwól się oszukać i nie daj się złapać na hakerskie sztuczki. Program antywirusowy AVG FREE Ci w tym pomoże!

Chcesz się upewnić? Zobacz jak oceniają nas inni!

Oni już przetestowali go w praktyce!

Avast Free Antivirus
5

Interfejs oprogramowania – znakomity. Świetna praca od wielu lat. Same plusy!

Avast Free Antivirus
5

Dzięki, Avast, za znakomitą pracę. Używam waszego programu antywirusowego na systemach Mac OS X i Windows. To zdecydowanie najlepsze produkty na rynku.

Avast Free Antivirus
5

Używam Avasta od ponad roku i jest to jeden z najlepszych darmowych systemów zabezpieczeń na rynku.

Avast Free Antivirus
5

Interfejs oprogramowania – znakomity. Świetna praca od wielu lat. Same plusy!

Avast Free Antivirus
5

Dzięki, Avast, za znakomitą pracę. Używam waszego programu antywirusowego na systemach Mac OS X i Windows. To zdecydowanie najlepsze produkty na rynku.

Avast Free Antivirus
5

Używam Avasta od ponad roku i jest to jeden z najlepszych darmowych systemów zabezpieczeń na rynku.

Avast Free Antivirus
5

Interfejs oprogramowania – znakomity. Świetna praca od wielu lat. Same plusy!

Avast Free Antivirus
5

Dzięki, Avast, za znakomitą pracę. Używam waszego programu antywirusowego na systemach Mac OS X i Windows. To zdecydowanie najlepsze produkty na rynku.

Avast Free Antivirus
5

Używam Avasta od ponad roku i jest to jeden z najlepszych darmowych systemów zabezpieczeń na rynku.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Dlaczego warto wybrać antywirusy od AVG?
Przede wszystkim ze względu na ich skuteczność oraz niezawodność. Darmowe warianty AVG i Avast są najchętniej kupowanymi oprogramowaniami w Polsce. Zyskały również ogromną popularność na świecie i obecnie korzysta z nich ponad 400 milionów osób.
Komu przyda się darmowa ochrona antywirusowa AVG?
Darmowy wariant antywirusa AVG jest dobrym wyborem dla osób które sporadycznie korzystają z zasobów internetu i zazwyczaj przeglądają kilka sprawdzonych witryn. Nie sprawdzi się w przypadku użytkowników którzy często surfują w sieci, pobierają pliki czy wykonują transakcje online.
Czy darmowy antywirus AVG to dobry wybór jeśli dużo korzystam z Internetu?
AVG FREE zapewnia podstawową ochronę antywirusową i przeznaczony jest dla osób które sporadycznie korzystają z Internetu. Jeśli jesteś stałym użytkownikiem sieci, robisz zakupy online, korzystasz z bankowości internetowej lub pobierasz różne pliki, wybierz bardziej rozbudowany wariant. Polecamy AVG Internet Security w licencją na 1 stanowisko lub AVG Internet Security Multidevice z licencją do 10 stanowisk.
Czy darmowy antywirus mogę zainstalować na firmowych komputerach?
Program antywirusowy AVG FEE przeznaczony jest wyłącznie do użytku domowego i nie powi być instalowany na firmowych urządzeniach. Dla małych firm i freelancerów warto wybrać AVG dla małych firm, dla większych firm AVG biznes.
Czy mogę zainstalować ten antywirus na smartfonie i tablecie?
Nie, ponieważ ponieważ oprogramowanie dedykowane jest tylko dla komputerów stacjonarnych i laptopów.
Czy muszę podawać adres e- mail aby otrzymać plik instalacyjny?
Jeśli nie chcesz podawać adresu poczty, możesz skorzystać z opcji POBIERZ BEZPOŚREDNIO, dzięki której od razu pobierzesz plik na dysk. Warto jednak podać swój e-mail ponieważ otrzymasz aktualną wersję programu oraz bieżące informacje na temat aktualizacji, zagrożeń w sieci oraz ciekawych promocji. Jeśli przez 3 miesiące od zapisania się Twój adres nie będzie aktywny, zostanie automatycznie usunięty. Co ważne, w każdym momencie możesz wypisać z listy mailingowej.
Czym różni się darmowy AVG od wersji płatnej?
Darmowa wersja AVG jest podstawową ochroną antywirusową, z kolei wersje płatne rozbudowane są o szereg dodatkowych funkcji zwiększających bezpieczeństwo. Posiadają m.in. firewalla, ochronę serwera i poczty e-mail, ochronę płatności internetowych, skanowanie linków pod kątem ich bezpieczeństwa, ochronę kamery internetowej oraz wiele innych opcji. Mają także darmowe, dedykowane wsparcie techniczne. Dodatkowo w płatnej opcji AVG Internet Security przy wyborze licencji na 1 stanowisko/1 rok otrzymujesz za darmo pełną wersję programu do przyspieszania komputera AVG PC TuneUp!
Czy do programu AVG FREE jest dostępna pomoc techniczna?
Darmowa wersja oprogramowania nie posiada dedykowanej pomocy technicznej. Możesz jednak uzyskać ją na naszej stronie trybawaryjny.pl poprzez zadawanie pytań w komentarzach. Podejmowane są różne zagadnienia związane z antywirusami, a polscy eksperci techniczni AVG regularnie się na niej udzielają,

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.

Wymagania techniczne

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

Antywirus AVG Free

Program antywirusowy, który zapewnia skuteczną, kompleksową ochronę przed zagrożeniami online!

Logo przeglądarki Chrome

Avast poleca używanie
DARMOWEJ przeglądarki Google Chrome™.

Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności