AVG HMA! PRO VPN

Chroń swoją tożsamość i prywatność online

297,99 zł 348,20 zł

Dla jednego komputera PC

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Co daje Ci używanie VPN?

AVG HMA! PRO VPN pozwala ukryć Twój adres IP w sieci, uniemożliwiając śledzenie Cię. VPN polega na szyfrowaniu połączenia z Internetem. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się skąd klikasz lub jakie strony odwiedzasz, widzą jedynie adres naszych serwerów. A my nie zbieramy informacji o tym co robisz w sieci, bo to Twoja sprawa.

AVG HMA! PRO VPN - jak to działa?

Z AVG HMA! PRO VPN możesz korzystać z dowolnych serwisów zagranicznych i chronić swoją prywatność w sieci. Po prostu włącz sieć VPN, zaszyfruj połączenie i wybierz swoje IP. Jednym kliknięciem zniknij z oczu podglądaczom, reklamodawcom, instytucjom rządowym i osobom, które chcą kontrolować co i kiedy robisz online. Proste!

AVG Internet Security to jeden z najlepszych antywirusów na rynku, zapewniający pełne bezpieczeństwo komputera
Szyfruj to co robisz online

Ani szef, ani żona nie muszą wiedzieć co robisz online. Z AVG HMA! PRO VPN ukryjesz się przed ciekawskim wzrokiem jednym kliknięciem.

AVG HMA! PRO VPN chroni dane osobowe, informacje o zwyczajach i zainteresowaniach online przed ujawnieniem osobom postronnym
Szanuj swoją prywatność

Nie pozwól by inni poznali Twoje preferencje, zainteresowania i dane osobowe. Ukryj je przy pomocy AVG HMA! PRO VPN by czuć się bezpiecznie w sieci.

AVG HMA! PRO VPN zabezpiecza użytkownika przed atakami hakerów w trakcie korzystania z publicznych sieci Wi-Fi i hot-spotów
Chroń Wi-Fi

Nie pozwól się zhakować w publicznych sieciach Wi-Fi i hot-spotach. Z AVG HMA! PRO VPN korzystasz z nich w pełni bezpiecznie.

AVG HMA! PRO VPN pozwala korzystać z zasobów Internetu bez ograniczeń regionalnych i cenzury państwowej
Korzystaj z zasobów Internetu bez ograniczeń

Ignoruj blokady regionalne stron i cenzurę, którą próbują nałożyć państwa na to, co publikuje się online. AVG HMA! PRO VPN zapewni Ci dostęp do wszystkich treści.

AVG HMA! PRO VPN można instalować na wszystkich urządzeniach w ramach jednej, tej samej licencji
Zabezpiecz wszystkie urządzenia

AVG HMA! PRO VPN w ramach jednej licencji możesz instalować na dowolnej ilości urządzeń. Korzystaj z niego również na smartfonie czy tablecie!

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem AVAST i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program AVAST lub AVG? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.

Wymagania techniczne

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

Kup teraz

Logo przeglądarki Chrome

Avast poleca używanie
DARMOWEJ przeglądarki Google Chrome™.