AVG Internet Security Business Edition

Bardzo dobra ochrona przed hakerami, również online

647,14 zł 673,86 zł

Cena dla 5 stanowisk

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Regularnie zdobywa wyróżnienia w testach niezależnych instytucji

Ma niewielki wpływ na wydajność komputera

Wyłapuje również oprogramowanie typu malware i ransomware

Najwyższe wyniki w testach AV-TEST

Wyjątkowo skuteczny w ochronie online

AVG Internet Security Business Edition został zaprojektowany tak, by żadne niebezpieczeństwo z sieci nie prześliznęło się przez jego sito. Ma wzmocnioną ochronę firewall, ulepszone narzędzia do monitorowania linków oraz sieciowy antywirus. Z łatwością wykryje fałszywe strony i ochroni cię przed ich działaniem. Dzięki AVG Internet Security Business Edition twoja firma jest w pełni chroniona!

AVG Internet Security Business Edition chroni zarówno program pocztowy, jak i serwery przed złośliwymi załącznikami, spamem i wiadomościami z ukrytym wirusem

Najlepszy strażnik poczty e-mail

Setki maili spływające codziennie na skrzynki firmowe są potencjalnym niebezpieczeństwem, bo mogą zawierać wirusy, ransomware, próby wyłudzenia danych lub spam. AVG Internet Security Business Edition dokładnie przygląda się każdemu z nich, zapewniając bardzo dobrą kontrolę. Potrafi również przechwytywać podejrzane pliki zanim wyrządzą jakiekolwiek szkody na dysku. Dzięki niemu błąd pracownika nie spowodowuje katastrofy w całej firmie i zostanie powstrzymany już na wstępnym etapie.

Antywirus dla firm AVG Internet Security Business Edition pomaga zabezpieczyć prywatne i tajne informacje w firmie

Ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa i prywatnych danych

W każdej firmie są informacje, które powinny pozostać tajne. AVG Internet Security Business Edition pomaga zachować ich poufność, dzięki możliwości ukrycia w wirtualnym sejfie oraz niszczarce, która potrafi usunąć niepotrzebne pliki bez możliwości odzyskania. Ochrona danych wrażliwych jest naszym priorytetem. Dzięki niej to co ważne i niejawne pozostanie w firmie, zamiast krążyć po sieci.

Antywirus AVG Internet Security Business Edition gwarantuje komfort użytkowania, dzięki możliwości personalizacji ustawień i dyskretnej pracy w tle

Komfort korzystania

Proste zarządzanie wszystkimi punktami końcowymi

Ręczne instalowanie i kontrolowanie stanu komputerów nie jest możliwe przy ich większej liczbie. AVG Internet Security Business Edition pozwala robić to zdalnie, z wykorzystaniem poręcznej konsoli administratora. Pomaga ona śledzić stan wszystkich punktów końcowych, jak również podejmować akcje i planować zadania. Dzięki temu masz pełny wgląd w to, co dzieje się na każdym komputerze w firmie!

Antywirus AVG Internet Security Business Edition pozwala na proste kontrolowanie stanu komputerów dzięki konsoli do zarządzania wszystkimi punktami końcowymi

Ochrona systemowa zwiększająca bezpieczeństwo

W firmie nie wystarczy chronić jedynie komputerów by mieć pewność, że jest zabezpieczona przed atakami hakerskimi. AVG Internet Security Business Edition zapewnia pełną ochronę systemową, monitorując sieć Wi-Fi i próby naruszenia jej bezpieczeństwa lub integralności oraz sprawdzając serwery poczty po kątem złośliwych załączników i wirusów. Kontroli podlega również serwer plików Windows. Dzięki tak szerokiemu spojrzeniu na bezpieczeństwo firmy, szanse włamania się do wewnętrznej sieci i kradzieży danych są minimalne.

Antywirus AVG Internet Security Business Edition zabezpiecza również serwery i przechowywane na nich dane, by firma była w pełni bezpieczna

Wybierz wyjątkową ochronę dla swojej firmy

AVG Internet Security Business Edition jest programem, który stworzyliśmy specjalnie dla takich osób jak ty: przedsiębiorczych, aktywnych, chcących rozwijać swój biznes w zrównoważony sposób. Pozwoli ci on zapomnieć o problemach z bezpieczeństwem, ochroną prywatności i danych. To pracownik, który zawsze jest na miejscu i w gotowości!

Skuteczny skaner antywirusowy

Ochroni firmę przed każdym rodzajem ataku i zagrożenia

Stały monitoring

Zapewnia stałą pracę w tle, w gotowości do wychwycenia złośliwego oprogramowania, gdy tylko się uaktywni

Ochrona przeglądarki

Zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem na stronach www i fałszywymi witrynami

Ochrona maila i serwera poczty

Monitoruje wszystko co trafia do skrzynki, by móc od razu zareagować na atak lub wirusa

Wykorzystanie sztucznej inteligencji

Potrafi uczyć się zachowań wirusów, by później łatwiej wychwytywać ich aktywność

Monitorowanie kodu

Sprawdza czy podejrzany plik jest rzeczywiście niebezpieczny, przesyłając go do ekspertów AVG

Regularne aktualizacje

Samodzielnie aktualizuje bazę wirusów by działać jeszcze skuteczniej

Sejf haseł

Pomaga w bezpieczny sposób przechowywać to, co nie powinno się dostać w obce ręce

Niszczarka plików

Ułatwia zachowanie poufności danych, które nie są już wykorzystywane

Kontrola sieci Wi-Fi

Chroni sieć firmową przed atakami i próbami dostania się do jej zasobów z zewnątrz

Ochrona anty-spam

Zabezpiecza przed wiadomościami - śmieciami i konsekwencjami ich otwarcia

Wymagania systemowe

System operacyjny Windows:

Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), 8, 8.1, 10 (Pro, Education, Enterprise, CB, CBB, LTSB).

Serwery:

Windows Server (64-bitowy) 2019 (z wyłączeniem Server Core Edition), 2016, 2012, 2008 R2 (najnowszy dodatek Service Pack)
Microsoft Exchange Server (64-bitowy) 2019, 2016, 2013, 2010 (dodatek Service Pack 2)
Microsoft SharePoint Services 3.0 oraz Microsoft SharePoint Server 2010 i nowsze

Sprzęt:

Procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku.

Przeglądarki internetowe

Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome

AVG Internet Security Business Edition

Kup teraz

Kompleksowe spojrzenie na bezpieczeństwo w firmie

AVG Internet Security Business Edition pomaga trzymać rękę na pulsie bezpieczeństwa internetowego firmy. Chroni nie tylko punkty końcowe, ale również serwery, przechowywane na nich pliki oraz sieć Wi-Fi. Konsola administratora ułatwia sprawdzenie, czy wszystkie komputery są bezpieczne i chronione w odpowiedni sposób.Dlaczego warto wybrać produkty AVG dla swojej firmy?

Seria Business Edition to grupa programów dedykowanych działalności biznesowej. Stoi za nią ponad 27 lat doświadczeń, tysiące testów i poprawek dokonywanych przez ekspertów w laboratoriach AVG. Spełnia wszystkie wymagania rozrastających się firm i pozwala chronić ich zasoby na wielu płaszczyznach, dając komfort i poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Potwierdzeniem skuteczności są nagrody, zdobywane przez produkty AVG w niezależnych testach skuteczności i wydajności antywirusów oraz ponad 600 tysięcy firm korzystających z naszych programów.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Jakie firmy powinny wybrać antywirus AVG Internet Security Business Edition?
AVG Internet Security Business Edition stanowi kompleksową ochronę komputerów, na którą składa się zaawansowany antywirus połączony z intuicyjną konsolą administracyjną oraz ochroną serwera poczty. Będzie idealnym wyborem dla firm, przedsiębiorstw lub instytucji publicznych. Gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla sprzętu i przechowywanych w nim poufnych danych.
Dlaczego antywirus AVG to dobry wybór dla ochrony firmowych komputerów?
Jest dobrym wyborem dla firmowego sprzętu ponieważ poza skuteczną ochroną antywirusową posiada wiele dodatkowych, ciągle aktualizowanych funkcji zabezpieczających, optymalizujących i szyfrujących. Oprogramowania Avast i AVG zdobywają najlepsze wyniki w testach bezpieczeństwa i funkcjonalności niezależnych laboratoriów zajmujących się bezpieczeństwem komputerowym. Biją również rekordy popularności. Obecnie korzysta z nich ponad 400 milionów osób na całym świecie i są najchętniej wybieranym antywirusem w Polsce.
Czy to dobry wybór dla freelancera lub właściciela małej firmy?
Dla freelancera lub mikro firmy lepiej wybrać AVG Internet Security. Skutecznie ochroni komputer przed wieloma rodzajami zagrożeń, w tym próbami wyłudzenia danych.
Czy ten antywirus zawiera ochronę serwera poczty?
Tak, w skład pakietu wchodzi program AVG File Server Edition który ochroni Twoją firmową pocztę. Skanuje wiadomości przychodzące i wychodzące, zapewniając pełne bezpieczeństwo na każdym poziomie.
Czy ten antywirus zawiera ochronę serwera plików?
Tak, ponieważ posiada funkcję Filer Server Security, która skutecznie zabezpiecza serwer plików.
Czy program posiada konsolę administracyjną?
Program posiada prostą i intuicyjną w obsłudze kontrolę administracyjną, która nie wymaga specjalistycznej wiedzy.
Czym ten program różni się od AVG AntiVirus Business Edition?
AVG Internet Security Business Edition jest bardziej rozbudowanym i zaawansowanym oprogramowaniem antywirusowym. Posiada najwięcej funkcji zabezpieczających komputer, w tym m.in. ochronę serwerów oraz poczty e-mail przed phishingiem.
Jeżeli kupię nowy firmowy komputer lub będę chciał zmienić sprzęt, czy licencja będzie dalej ważna?
Tak, licencja będzie nadal ważna ponieważ nie jest przypisana do konkretnego komputera, a do stanowiska. W momencie gdy kupisz nowy lub wymienisz sprzęt, wystarczy przeinstalować na niego licencję używając starego kodu. Będzie działał do końca czasu określonego przy zakupie. W razie problemów z przeniesieniem programu pomoże Ci nasza dedykowana pomoc techniczna.
Czy ten antywirus chroni przed wszystkim rodzajami zagrożeń?
Tak, AVG Internet Security Business Edition chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń które można spotkać w sieci oraz posiada zaporę firewall, doskonale zabezpieczającą komputer i zawartość dysku twardego przed atakami hakerów. Laboratorium techniczne AVG codziennie analizuje tysiące podejrzanych zagrożeń w sieci i na bieżąco aktualizując bazy zabezpieczeń. Dzięki temu ogromna społeczność użytkowników oprogramowania wzajemnie dba o swoje bezpieczeństwo.
Jakie dodatkowe funkcje ochrony poza ochroną antywirusową posiada program?
Program AVG posiada szereg dodatkowych funkcji dzięki którym stanowi kompletny pakiet ochronny. Należą do nich m.in.: zaawansowany antywirus, firewall, konsola zdalnego zarządzania, ochrona serwera poczty i plików, antyspam, ochrona przed szyfrowaniem plików i wymuszaniem okupu, ochrona sieci Wi-Fi oraz wiele innych. Dodatkowe narzędzia zapewniają bezpieczeństwo firmowym komputerowym na każdym poziomie.
Jak antywirus wpływa na pracę urządzeń?
Antywirus AVG niewidocznie pracuje w tle, a większość funkcji działa automatycznie. Nie wysyła niepotrzebnych alertów, przez co nie przeszkadza w codziennej pracy na komputerze czy podczas gry na urządzeniach mobilnych. Program wykorzystuje minimum zasobów pamięci urządzenia i zapewnia solidną ochronę przed wirusami podczas użytkowania.
Co jeżeli zapomnę/zgubię kod instalacyjny?
Przede wszystkim zachowaj spokój. Kod instalacyjny znajduje się na Twojej skrzynce mailowej, a konkretnie w wiadomości ze złożonym zamówieniem. Jeśli nie możesz jej znaleźć, poinformuj nas. Odnajdziemy go w naszej bazie i prześlemy ponownie.
Co jeżeli program nie spełni moich oczekiwań?
Masz 30 dni na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. To wystarczający czas na przetestowanie i ocenę działania programu. Jest jednak warunek: musi być zakupiony na jednej z naszych stron (avg.pl i avtrade.pl). Nie obsługujemy zwrotów w przypadku zakupu bezpośrednio u producenta lub na innych stronach internetowych. Pieniądze przelewamy na wskazany numer konta do 7 dni roboczych.
Czy dostępna jest pomoc techniczna poprzez bezpośredni kontakt z pracownikiem mówiącym po polsku?
Tak, jest dostępna pomoc specjalisty w języku polskim. Jako polski dystrybutor AVG posiadamy własne centrum wsparcia technicznego z polskimi pracownikami. W razie potrzeby możesz skontaktować się z nimi telefonicznie lub e-mailowo. Technicy mogą także zalogować się na Twoim komputerze za pomocą programu do zdalnego połączenia i bezpośrednio sprawdzić wszystkie ustawienia. Pomoc techniczna jest darmowa.
Czy ktoś może wykonać instalację za mnie?
Oczywiście jest taka możliwość, ponieważ oferujemy opcję zdalnej instalacji. Pracownik wsparcia technicznego może zalogować się na Twoim komputerze i przeprowadzić cały proces. Ważne! Pamiętaj aby przy zakupie programu dodać tę opcję do koszyka. Dzięki temu zyskasz dodatkowy rabat w wysokości 50%.
Dlaczego do ceny za program jest od razu dodany rabat?
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem AVG w Polsce, więc możemy naliczyć rabat od razu. Dzięki temu zakupy przebiegają szybko i sprawnie.
Dlaczego warto wybrać oprogramowanie AVG / Avast?
AVG i Avast są najczęściej wybieranym oprogramowaniem antywirusowym w Polsce, zaś na świecie korzysta z nich ponad 400 milionów osób. Na ich dużą popularność wpływa solidność i skuteczność. Poza najlepszą ochroną antywirusową posiadają wiele dodatkowych funkcji, których brakuje w innych programach. Ponadto nieustannie poszerzamy ofertę programów optymalizujących, zabezpieczających, szyfrujących i przyspieszających.
Jak długo będę czekać na produkt po zakupie?
Transakcje przebiegają bardzo szybko. W przypadku błyskawicznej opcji płatności PayU program od razu znajdzie się na Twojej skrzynce e-mailowej. W przypadku płatności przelewem program zostanie wysłany od razu po jej zaksięgowaniu - zazwyczaj następnego dnia.
Dlaczego warto kupić program na naszej stronie?
Z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze jesteśmy polską firma i możesz mieć pewność, że kupujesz najnowszą wersję oryginalnego oprogramowania. Otrzymujesz go od razu po zakupie, z polską fakturą VAT oraz specjalnymi rabatami dystrybutorskimi. W przypadku firm zagranicznych na realizację zamówienia trzeba czekać zdecydowanie dłużej, często do dwóch tygodni. Dodatkowo u nas masz możliwość zwrotu programu do 30 dni po zakupie bez podania przyczyny. Po drugie nasza pomoc techniczna to polscy pracownicy, z którymi możesz kontaktować się telefonicznie, e-mailowo lub przed zdalne połączenie z komputerem. Nie musisz szukać pomocy na anglojęzycznego stronach internetowych. Kupując na naszej stronie zawierasz bezpieczną i korzystną transakcję.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program Avast lub AVG? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności