AVG Internet Security Business Edition

Bardzo dobra ochrona przed hakerami, również online

647,14 zł 673,86 zł

Cena dla 5 stanowisk

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Regularnie zdobywa wyróżnienia w testach niezależnych instytucji

Ma niewielki wpływ na wydajność komputera

Wyłapuje również oprogramowanie typu malware i ransomware

Najwyższe wyniki w testach AV-TEST

Wyjątkowo skuteczny w ochronie online

AVG Internet Security Business Edition został zaprojektowany tak, by żadne niebezpieczeństwo z sieci nie prześliznęło się przez jego sito. Ma wzmocnioną ochronę firewall, ulepszone narzędzia do monitorowania linków oraz sieciowy antywirus. Z łatwością wykryje fałszywe strony i ochroni cię przed ich działaniem. Dzięki AVG Internet Security Business Edition twoja firma jest w pełni chroniona!

AVG Internet Security Business Edition chroni zarówno program pocztowy, jak i serwery przed złośliwymi załącznikami, spamem i wiadomościami z ukrytym wirusem

Najlepszy strażnik poczty e-mail

Setki maili spływające codziennie na skrzynki firmowe są potencjalnym niebezpieczeństwem, bo mogą zawierać wirusy, ransomware, próby wyłudzenia danych lub spam. AVG Internet Security Business Edition dokładnie przygląda się każdemu z nich, zapewniając bardzo dobrą kontrolę. Potrafi również przechwytywać podejrzane pliki zanim wyrządzą jakiekolwiek szkody na dysku. Dzięki niemu błąd pracownika nie spowodowuje katastrofy w całej firmie i zostanie powstrzymany już na wstępnym etapie.

Antywirus dla firm AVG Internet Security Business Edition pomaga zabezpieczyć prywatne i tajne informacje w firmie

Ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa i prywatnych danych

W każdej firmie są informacje, które powinny pozostać tajne. AVG Internet Security Business Edition pomaga zachować ich poufność, dzięki możliwości ukrycia w wirtualnym sejfie oraz niszczarce, która potrafi usunąć niepotrzebne pliki bez możliwości odzyskania. Ochrona danych wrażliwych jest naszym priorytetem. Dzięki niej to co ważne i niejawne pozostanie w firmie, zamiast krążyć po sieci.

Antywirus AVG Internet Security Business Edition gwarantuje komfort użytkowania, dzięki możliwości personalizacji ustawień i dyskretnej pracy w tle

Komfort korzystania

Proste zarządzanie wszystkimi punktami końcowymi

Ręczne instalowanie i kontrolowanie stanu komputerów nie jest możliwe przy ich większej liczbie. AVG Internet Security Business Edition pozwala robić to zdalnie, z wykorzystaniem poręcznej konsoli administratora. Pomaga ona śledzić stan wszystkich punktów końcowych, jak również podejmować akcje i planować zadania. Dzięki temu masz pełny wgląd w to, co dzieje się na każdym komputerze w firmie!

Antywirus AVG Internet Security Business Edition pozwala na proste kontrolowanie stanu komputerów dzięki konsoli do zarządzania wszystkimi punktami końcowymi

Ochrona systemowa zwiększająca bezpieczeństwo

W firmie nie wystarczy chronić jedynie komputerów by mieć pewność, że jest zabezpieczona przed atakami hakerskimi. AVG Internet Security Business Edition zapewnia pełną ochronę systemową, monitorując sieć Wi-Fi i próby naruszenia jej bezpieczeństwa lub integralności oraz sprawdzając serwery poczty po kątem złośliwych załączników i wirusów. Kontroli podlega również serwer plików Windows. Dzięki tak szerokiemu spojrzeniu na bezpieczeństwo firmy, szanse włamania się do wewnętrznej sieci i kradzieży danych są minimalne.

Antywirus AVG Internet Security Business Edition zabezpiecza również serwery i przechowywane na nich dane, by firma była w pełni bezpieczna

Wybierz wyjątkową ochronę dla swojej firmy

AVG Internet Security Business Edition jest programem, który stworzyliśmy specjalnie dla takich osób jak ty: przedsiębiorczych, aktywnych, chcących rozwijać swój biznes w zrównoważony sposób. Pozwoli ci on zapomnieć o problemach z bezpieczeństwem, ochroną prywatności i danych. To pracownik, który zawsze jest na miejscu i w gotowości!

Skuteczny skaner antywirusowy

Ochroni firmę przed każdym rodzajem ataku i zagrożenia

Stały monitoring

Zapewnia stałą pracę w tle, w gotowości do wychwycenia złośliwego oprogramowania, gdy tylko się uaktywni

Ochrona przeglądarki

Zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem na stronach www i fałszywymi witrynami

Ochrona maila i serwera poczty

Monitoruje wszystko co trafia do skrzynki, by móc od razu zareagować na atak lub wirusa

Wykorzystanie sztucznej inteligencji

Potrafi uczyć się zachowań wirusów, by później łatwiej wychwytywać ich aktywność

Monitorowanie kodu

Sprawdza czy podejrzany plik jest rzeczywiście niebezpieczny, przesyłając go do ekspertów AVG

Regularne aktualizacje

Samodzielnie aktualizuje bazę wirusów by działać jeszcze skuteczniej

Sejf haseł

Pomaga w bezpieczny sposób przechowywać to, co nie powinno się dostać w obce ręce

Niszczarka plików

Ułatwia zachowanie poufności danych, które nie są już wykorzystywane

Kontrola sieci Wi-Fi

Chroni sieć firmową przed atakami i próbami dostania się do jej zasobów z zewnątrz

Ochrona anty-spam

Zabezpiecza przed wiadomościami - śmieciami i konsekwencjami ich otwarcia

Wymagania systemowe

Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany przez firmę Avast Software s.r.o. w następujących edycjach systemu Windows 10: Windows 10 Pro, Windows 10 Education i Windows 10 Enterprise. Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany w ramach dostępnych na rynku gałęzi obsługi systemu Windows 10, takich jak Current Branch, Current Branch for Business i następujące gałęzie Long-Term Servicing Branch: 1607, 1507, 1703.


* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.
** Dowolna wersja 32- i 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack oprócz wersji Server Core.

AVG Internet Security Business Edition

Kup teraz

Kompleksowe spojrzenie na bezpieczeństwo w firmie

AVG Internet Security Business Edition pomaga trzymać rękę na pulsie bezpieczeństwa internetowego firmy. Chroni nie tylko punkty końcowe, ale również serwery, przechowywane na nich pliki oraz sieć Wi-Fi. Konsola administratora ułatwia sprawdzenie, czy wszystkie komputery są bezpieczne i chronione w odpowiedni sposób.Dlaczego warto wybrać produkty AVG dla swojej firmy?

Seria Business Edition to grupa programów dedykowanych działalności biznesowej. Stoi za nią ponad 27 lat doświadczeń, tysiące testów i poprawek dokonywanych przez ekspertów w laboratoriach AVG. Spełnia wszystkie wymagania rozrastających się firm i pozwala chronić ich zasoby na wielu płaszczyznach, dając komfort i poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Potwierdzeniem skuteczności są nagrody, zdobywane przez produkty AVG w niezależnych testach skuteczności i wydajności antywirusów oraz ponad 600 tysięcy firm korzystających z naszych programów.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem AVAST i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program AVAST lub AVG? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.