AVG Email Server

Ochrona firmowej poczty i serwerów na najwyższym poziomie

398,98 zł 419,98 zł

Cena dla 5 skrzynek

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Oprogramowanie uznane na całym świecie

Nie przeszkadza w działaniu komputera

Skuteczny w walce z malware i ransomware

Zwycięzca w wielu testach AV-TEST

Bardzo dobra ochrona dla małych firm

AVG Email Server jest programem antywirusowym przeznaczonym dla małych firm. Jego działanie koncentruje się na tym co ważne - ochronie systemu oraz poczty (skrzynki i serwera) przed zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem. Nie ma w nim niepotrzebnych funkcji i dodatkowych narzędzi, z których mała firma nie będzie korzystała. Dlatego jest taki lekki, skuteczny i szybki w działaniu!

Antywirus dla firm AVG Email Server w bardzo skuteczny sposób chroni firmowe maile, zabezpieczając zarówno skrzynkę odbiorczą, jak i serwery pocztowe

Wyjątkowa ochrona korespondencji biznesowej

Wymiana informacji z klientami przez maila to rzecz, bez której nie obejdzie się żadna firma. Warto sprawić, by była bezpieczna. AVG Email Server zapewnia ochronę serwerów pocztowych i skrzynek w programach zainstalowanych na komputerze. Przyjrzy się każdej wiadomości pod kątem wirusów i zablokuje ją, gdy okaże się, że jest ona zagrożeniem. Z AVG Email Server twoja firma może swobodnie korespondować z klientami i kontrahentami!

AVG Email Server ma wiele wyspecjalizowanych narzędzi i filtrów poczty, by zainfekowane wiadomości nie mogły wyrządzić użytkownikowi szkody

Wyspecjalizowane narzędzia do wychwytywania wirusów

Do skrzynki odbiorczej może trafić każdy rodzaj złośliwego oprogramowania. Trzeba więc chronić ją na wiele sposobów. AVG Email Server zapewnia dokładne filtry, które wychwytują spam, programy szpiegujące, szkodliwą zawartość oraz ransomware. Dzięki niemu nikt nie zakoduje firmowego dysku i nie wyrządzi na nim szkód.

Program antywirusowy AVG Email Server działa w oparciu o skaner, który potrafi wychwycić złośliwe programy oraz pliki i zablokować je na czas

Czuły i wydajny skaner

Proste zarządzanie z wykorzystaniem konsoli administratora

Zarządzanie ochroną na serwerach i komputerach firmowych powinno odbywać się z jednego miejsca. Tak jest wygodniej i łatwiej o pełną kontrolę. AVG Email Server ma konsolę administratora, dzięki której wszystkie informacje o zagrożeniach i stanie poszczególnych punktów końcowych są w jednym miejscu. Można zdalnie uruchamiać skanowanie i monitorować co dzieje się na firmowym sprzęcie.

Antywirus dla firm AVG Email Server korzysta z konsoli, która umożliwia zdalne nadzorowanie stanu serwerów i komputerów w firmie i szybką reakcję w razie zagrożenia

Pomoc techniczna i wsparcie o każdej porze

Wiemy, że czas to pieniądz i żadna firma nie ma go za dużo. Potrafimy go szanować. AVG Email Server Edition ma wsparcie po polsku i pomoc techniczną, która jest dostępna przez całą dobę, przez wszystkie dni w tygodniu. Gdy pojawia się problem wystarczy zadzwonić lub napisać maila. Dzięki tak szybkiej reakcji nie tracisz czasu i możesz w pełni wykorzystać swój potencjał biznesowy.

Pomoc techniczna dla użytkowników antywirusa AVG Email Server jest szybka i adekwatna, dzięki czemu nie trzeba marnować czasu próbując samodzielnie rozwiązać problem

Zobacz dlaczego AVG Email Server jest taki skuteczny!

Poznaj jego funkcje i przekonaj się, że to dokładnie taka ochrona jakiej potrzebuje twoja firma. Możesz go kupić w korzystanej cenie z licencją na wiele stanowisk!

Dobry skaner antywirusowy

Zabezpiecza przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym

Ochrona poczty w skrzynce i na serwerze

Podwójne zabezpieczenie przed zainfekowanymi mailami, gwarantujące skuteczność.

Stały monitoring komputera

Pracuje na stałe w tle, by od razu zareagować na nowe zagrożenie

Ochrona przeglądarki

Skanuje witryny www pod kątem złośliwego oprogramowania i ostrzega, gdy strona jest zainfekowana

Turbo Scan

Błyskawiczna kontrola dysku pod kątem potencjalnej infekcji

Tryb cichy

Sposób pracy antywirusa, w którym program nie przeszkadza użytkownikowi powiadomieniami

Automatyczne aktualizacje

Automatycznie pobiera najnowszą bazę wirusów by jeszcze lepiej chronić użytkownika przed znanymi zagrożeniami

Wygodna konsola do zdalnego zarządzania

Panel administratora pomaga zdalnie kontrolować stan wszystkich urządzeń końcowych i serwerów

Wymagania systemowe

  • W pełni zgodny z systemem Windows komputer z procesorem Intel Pentium 4/AMD Athlon 64 lub nowszym (obsługującym instrukcje SSE2)
  • 1024 MB pamięci RAM lub więcej (zalecane)
  • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Połączenie internetowe jest potrzebne do pobrania i aktywowania programu oraz bazy sygnatur wirusów, a także do obsługi aktualizacji*
  • Zalecana jest optymalna rozdzielczość standardowa nie mniejsza niż 1024 x 768 pikseli

System operacyjny

MS Windows Server 2008, MS Windows Server 2008, MS Windows Server 2008 R2, MS Windows SBS 2011 Standard, MS Windows Server 2012, MS Windows Server 2012 R2, MS Windows Server 2016

Uwaga dotycząca systemu operacyjnego

Obsługiwane są tylko 64-bitowe wersje systemów operacyjnych Windows Server.

Obsługiwane serwery poczty e-mail

MS Exchange 2010 Server, MS Exchange 2013 Server, Kerio MailServer — wersja 6.7.2 i nowsze, Exchange 2016

Języki

Angielski, czeski, słowacki, niemiecki, francuski, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (UE), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), polski, serbski, holenderski, duński, włoski, japoński, węgierski, malajski, rosyjski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), turecki, koreański, indonezyjski, angielski (Indie)

*Najnowsza wersja programu AVG Business Edition nie obsługuje sieci odizolowanych.

AVG Email Server

Kup teraz

Najlepsza ochrona poczty jaką twoja firma może mieć

Koresponduj ze swoimi klientami bez obaw! Dzięki AVG Email Server zainfekowane maile, załączniki ze złośliwymi programami i spam zostaną wychwycone i zneutralizowane. A firmowe komputery będą pracowały pod ochroną jednego z najlepszych programów antywirusowych dla firm.Co produkty AVG mogą dać twojej firmie?

AVG to sprawdzony partner, który zadba o bezpieczeństwo twojej firmy. Od ponad 27 lat działa na rynku, zapewniając ochronę przed złośliwym oprogramowaniem takim przedsiębiorstwom jak twoje! Dzięki pracy ekspertów i dużej społeczności użytkowników, antywirusy są stale ulepszane i rozwijane, by chronić twój biznes najlepiej jak to tylko możliwe.

Z AVG nie musisz się martwić o cyberbezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, by twoja działalność mogła się rozwijać bez zakłóceń. Dołącz do grona 600 tysięcy użytkowników programów AVG dla biznesu!

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program Avast lub AVG? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności