Avast Ultimate
Najlepszy program antywirusowy, który ochroni wszystkie Twoje urządzenia

Kup jedną licencję i korzystaj z czterech narzędzi. Dzięki nim Twoje urządzenia staną się bezpieczne, będą chronione przed atakami i zapewnią prywatność w sieci.

322,25 zł

Dla jednego komputera PC

Sprawdź szczegóły pakietu

Jeden zakup, poczwórna korzyść!

Avast Ultimate jest najlepszym antywirusem, bo zawiera pakiet aż 4 programów, które kompleksowo chronią komputer

Kup pakiet Premium, by mieć do swojej dyspozycji cztery doskonałe programy Avast:

  • Avast Premier to najlepszy program antywirusowy, który ochroni Cię przed zagrożeniami ukrytymi w sieci, w skrzynce pocztowej i mediach społecznościowych
  • Avast Secure Line VPN ochroni przesyłane przez Ciebie dane i informacje, szyfrując je
  • Avast CleanUp przyspieszy Twój komputer usuwając niepotrzebne pliki i inne śmieci
  • Avast Password Premium zabezpieczy Twoje hasła, przechowując je w specjalnie zakodowanym pliku, do którego tylko Ty masz dostęp

Sprawdź dlaczego warto mieć Pakiet Premium!

Premier

SecureLine
VPN

Cleanup
Premium

Passwords
Premium

W pakiecie Avast Ultimate jest najlepszy antywirus - Avast Premier, który zapewnia 100% ochronę przed różnymi rodzajami zagrożeń.

Najlepszy antywirus Avast Premier - zawsze w gotowości!

Kompleksowo ochroni Twój komputer przed atakami. Sprawdzi pliki, przeskanuje strony www pod kątem złośliwego kodu, zbada, czy nikt nie włamał się do sieci WiFi.

Poznaj Avast Premier

Najlepszy program antywirusowy nie może się obyć bez VPN- szyfrowanego połączenia, które chroni prywatność użytkownika w sieci

Secure Line VPN - przesyłaj dane w bezpieczny sposób!

Tylko najlepszy antywirus zabezpiecza wszystko to, co wysyłasz przez sieć. Szyfrowanie pakietów pozwala ukryć się przed ciekawskimi hakerami i innymi podmiotami, które chcą monitorować co robisz w sieci.

Poznaj Secure Line VPN

Cleanup

CleanUp Premium - komputer czysty jak łza

Usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i stare dane. Optymalizuje ustawienia i oczyszcza dysk, by Twój komputer działał jeszcze szybciej i był bardziej niezawodny!

Poznaj CleanUp Premium

Najlepsze programy antywirusowe oferują menedżera haseł, czyli pomoc w zapamiętywaniu haseł i bezpiecznym ich przechowywaniu.

Password Premium - hasła pod opieką

Menedżer haseł, będący częścią najlepszego antywirusa Avast Ultimate sprawia, że nie musisz pamiętać danych do logowania na wszystkie portale i do banku. Chroń je dzięki specjalnie szyfrowanemu plikowi, w którym bezpiecznie przechowasz dane dostępowe.

Poznaj Password Premium

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem AVAST i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program AVAST lub AVG? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.

Wymagania techniczne

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

Przekonaj się dlaczego pakiet jest korzystniejszy!

Przelicz koszty każdej aplikacji z osobna i zobacz, dlaczego warto kupić je w pakiecie. Wybierz profesjonalne rozwiązanie antywirusowe Avast, by chronić swój komputer w 100%.

Premier 229 zł
SecureLine 199 zł
Cleanup Premium 119 zł
Passwords Premium 99 zł

339 / rok

Dla jednego komputera PC

646