Avast Business Antivirus Pro Plus

Najlepszy antywirus dla Twojej firmy. Skorzystaj z zaawansowanej ochrony antywirusowej, danych i tożsamości.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Przetestowane i zatwierdzone przez najbardziej prestiżowy instytut badań nad złośliwym oprogramowaniem.

5 nagród Advanced+ za najmniejszy wpływ na wydajność komputera.

Nagroda za najwyższej jakości produkty anty‑malware dla firm.

100 % w teście laboratorium badawczego AV-Test.

Najskuteczniejsza ochrona Twojej firmy

Wszechstronne narzędzia zapewniające Tobie spokój, a Twojej firmie najwyższej klasy bezpieczeństwo. Wykorzystaj w pełni wszystkie niesamowite możliwości wielokrotnie nagrodzonej aplikacji AVAST, wzbogaconej o ochronę serwerów, poczt e-mail, szyfrowania połączeń i sieci VPN.

ZAWIERA WSZYSTKIE FUNKCJE PROGRAMU AVAST ANTIVIRUS PRO

najwyższej klasy ochrona dla firm i biznesu

Ochrona przed atakami hakerskimi

Codziennie dochodzi do ponad 4000 ataków - najcenniejszym kąskiem dla hakerów są komputery firmowe. Program AVAST Business Antivirus Pro Plus wykrywa złośliwe oprogramowanie z najwyższą skutecznością.

szybki antywirus, prosty w obsłudze

Szybki i wydajny antywirus

Antiwirus AVAST pracuje niezauważalnie w tle, umożliwiając Ci bezproblemową pracę. My koncentrujemy się na ochronie, Ty na swoim biznesie.

Avast Webcam Shield

NOWOŚĆChroń swoją kamerę internetową przed ciekawskimi i szpiegami

Ochrona tożsamości dzięki usłudze VPN

Zapewnij pracownikom możliwość bezpiecznego wykonywania zadań w publicznych sieciach Wi-Fi. Program Avast Business Antivirus Pro Plus udostępnia łatwą w użyciu usługę VPN, która chroni prywatność całej komunikacji biznesowej, w tym danych pracowników i klientów.

Antywirus AVAST dla firmy zapewnia również usługę szyfrowania połączeń i zewnętrznego IP

Niezawodność, kompleksowość, skuteczność

Pełna ochrona danych to coś więcej niż zabezpieczenie komputera przed złośliwym oprogramowaniem. Powstrzymuj cyberprzestępców wykorzystujących luki w zabezpieczeniach nieaktualnego oprogramowania w celu uzyskania dostępu do sieci, bezpiecznie usuwaj poufne dokumenty, aby nie dało się ich odzyskać, oraz chroń skrzynki odbiorcze i serwery SharePoint przed zainfekowaniem.

avast zapewnia ochronę na wielu płaszczyznach

Wszystko, czego potrzebujesz do ochrony firmy

Avast Business Antivirus Pro w unikalny łączy najwyższej jakości ochronę antywirusową z pakietem zaawansowanych narzędzi zapewniających wszechstronną ochronę danych, plików, prywatności, tożsamości oraz serwerów.

Antywirus

Skanuje pliki, adresy URL, załączniku do poczty. Chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń: wirusami, ransomware, końmi trojańskimi.

Osłona plików

Błyskawicznie skanuje pliki, które są otwierane na komputerze, chroniąc system w czasie rzeczywistym. Jednocześnie nie przeszkadza użytkownikom w pracy i nie zakłóca działania innych programów.

Osłona WWW

Antywirus AVAST skanuje przed połączeniem adresy stron internetowych. Sprawdza adresy URL, certyfikaty, weryfikując czy witryny są bezpieczne.

Ochrona poczty e-mail

Antywirus AVAST zabezpiecza Twoja pocztę firmową na każdym poziomie. Skanuje wiadomości przychodzące i wychodzące, zapewniając pełną ochronę na każdym poziomie.

Monitorowanie zachowań

Ta unikalna funkcja oprogramowania skanuje wszystkie zainstalowane programy, monitorując czy nie zagnieździło się w złośliwe oprogramowanie, chroniąc tym samym system przed atakami.

CyberCapture

Gdy pobrany plik jest nieznany naszej bazie wirusów - błyskawicznie wysyłamy go centralnego laboratorium AVAST Threat Labs, gdzie jest poddany niezwłocznej analizie.

Szybkie aktualizacje programów

Unikalne narzędzia dodatkowe AVAST pomogą Ci w automatycznej aktualizacji innych programów zainstalowanych na komputerze. Szybko, sprawnie, wygodnie.

Sejf haseł

Dzięki specjalnemu dodatkowi do przeglądarki chronisz hasła użytkowników. Łatwo i bezpiecznie wypełniasz formularze automatycznego logowania.

SecureLine VPN

Bezpieczne szyfrowanie połączeń, bez różnicy z jakiego połączenia korzystasz. Chronisz tożsamość pracowników i zasoby firmowe przed podglądam i kradzieżą online.

NOWOŚĆOchrona kamer internetowych

Zabezpiecz swoją kamerę przed przechwytywaniem obrazu. Teraz aplikacje muszą pytać o zezwolenie na użycie kamery internetowej, więc zawsze wiesz, kto ma do niej dostęp.

Ochrona infrastruktury SharePoint

Sprawdza wszystkie pliki przekazywane do pamięci udostępnionej, aby chronić dane przed złośliwym oprogramowaniem.

Ochrona serwerów Exchange

Skanuje i filtruje wiadomości e-mail ze złośliwymi załącznikami i niebezpiecznymi linkami, aby zapewnić ochronę wewnętrznej komunikacji przed atakami złośliwego oprogramowania.

Niszczarka danych

AVAST dla firm pomoże Ci usunąć pliki i dane, co do których musisz mieć pewność, że zostały trwale usunięte i nie można ich odzyskać.

Zapora firewall

Doskonała zapora firewall AVAST chroni Twój komputer i zawartość dysku twardego przed atakami hakerów.

Skan całościowy

Unikalna funkcja poprawiająca wydajność komputerów. Łączy w jedno narzędzie sprawdzenie aktualizacji oprogramowania, bezpieczeństwa sieci i wydajności. Wszystko obsługiwane za pomocą jednego kliknięcia.

Sandbox

Jeżeli jakiś plik wydaje Ci się podejrzany, możesz go uruchomić w "wirtualnym ZOO". To bezpieczna przestrzeń, pozwalająca uruchomić pliki w izolacji od reszty komputera..

Kontrola Wi-Fi

Narzędzie chroniące Twój komputer i skanujące sieci Wi-Fi. Dzięki temu zabezpieczysz swój system przed inwazją hakerów.

Weryfikacja stron

Fałszywe strony internetowe to podstawowe narzędzie hakerskie do wyłudzeń danych i okupów. Chroń swoją firmę przed takimi atakami.

Dysk Ratunkowy

Umożliwia uruchomienie skanowania jeszcze przed uruchomieniem systemu. Wykrywasz dzięki temu złośliwe oprogramowanie, którego nie można było usunąć w inny sposób.

Osłona antyspamowa

W pełni chroni system poczty e-mail Twojej firmy. Skanuje wiadomości, sprawdza załączniki, zabezpieczając Cię przed atakami i ingerencją złośliwego oprogramowania, które może znajdować się w e-mailach.

Czyszczenie Przeglądarki

Niechciane dodatki, strony startowe - to wszystko może zaburzyć rytm pracy w Twojej firmie. Dzięki tej funkcji pozbędziesz się szybko spowalniających Cię dodatków do przeglądarek.

Wymagania systemowe

Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany przez firmę Avast Software s.r.o. w następujących edycjach systemu Windows 10: Windows 10 Pro, Windows 10 Education i Windows 10 Enterprise. Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany w ramach dostępnych na rynku gałęzi obsługi systemu Windows 10, takich jak Current Branch, Current Branch for Business i następujące gałęzie Long-Term Servicing Branch: 1607, 1507, 1703.


* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.
** Dowolna wersja 32- i 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack oprócz wersji Server Core.

Avast Business Antivirus Pro Plus

Kup teraz

Scentralizowane rozwiązanie do zarządzania pozwala dostrzec każde zagrożenie w sieci

Po co biegać od komputera do komputera? Konsola zarządzania pozwala łatwo monitorować bezpieczeństwo punktów końcowych i udostępnia widok aktywności podejmowanych w sieci — gdy tylko pojawi się zagrożenie, dowiesz się o tym od razu. Możesz też w prosty sposób dostosować wszystkie ustawienia punktów końcowych, aby z jednego miejsca konfigurować całe środowisko pracy w firmie.

Dowiedz się więcejSzybkość, skuteczność, niezawodność.

Wszystkie nasze programy są lekkie, szybkie i pełne praktycznych funkcji, dzięki czemu masz dostęp do najlepszej ochrony o intuicyjnym interfejsie, która nie spowalnia komputera.

Wybierz najlepszą ochronę
dla swojej firmy

Antywirusy dla firmy Najlepszy antywirus dla firmy Najlepszy antywirus dla dużej i średniej firmy
Avast Business
Antivirus
Avast Business
Antivirus Pro
Avast Business
Antivirus Pro Plus
Kup teraz Kup teraz Kup teraz
Essential Antivirus Protection Chroń swoją firmę przed złośliwym oprogramowaniem,
atakami ransomware i oprogramowaniem szpiegującym.
Antywirus
Monitorowanie zachowań
CyberCapture
Skan całościowy
Kontrola Wi-Fi
Zapora
Osłona WWW
Ochrona poczty e-mail
Osłona antyspamowa
Sandbox
Dodatkowa ochrona danychDodatkowa ochrona serwerów
i automatyczne aktualizacje oprogramowania.
 
Zabezpieczenie oprogramowania  
Niszczarka danych  
Ochrona serwerów Exchange  
Ochrona infrastruktury SharePoint  
Dodatkowa funkcja Identity ProtectionChroń połączenia z sieciami otwartymi i publicznymi.    
Hasła    
SecureLine VPN    
Czyszczenie Przeglądarki    
Ochrona kamer internetowych    
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Kup teraz 30-dniowa darmowa wersja próbna Kup teraz 30-dniowa darmowa wersja próbna Kup teraz 30-dniowa darmowa wersja próbna

Dlaczego antywirus AVAST dla biznesu?

Oprogramowanie antywirusowe AVAST wybrało już ponad 700 tysięcy firm na całym świecie . AVAST jest najchętniej wybieranym programem antywirusowym w Polsce . Chronimy już ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie. . Dzięki tak potężnej sieci urządzeń końcowych stale identyfikujemy nowe zagrożenia, błyskawicznie aktualizując bazy wirusów, w czasie rzeczywistym zabezpieczając laptopy, smartfony, tablety i komputery stacjonarne. Antywirus AVAST zapewnia Ci bezpieczeństwo, spokój i pewność ochrony.