Avast Premium Security

Chroń do 10 urządzeń legalnie i na 100% korzystając z jednej licencji

169,73 zł

Dla jednego komputera PC

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Przetestowane i zatwierdzone przez najbardziej prestiżowy instytut badań nad złośliwym oprogramowaniem.

5 nagród Advanced+ za najmniejszy wpływ na wydajność komputera.

Nagroda za najwyższej jakości produkty anty‑malware dla firm.

100 % w teście laboratorium badawczego AV-Test.

Jedna licencja, która gwarantuje ochronę wszystkich urządzeń (twoich i twoich najbliższych)

Avast Premium Security to skuteczny antywirus, który ochrania różne rodzaje urządzeń. Zabezpieczysz nim komputer, laptopa, smartfona, tablet i urządzenia MacBook, iPad i iPod. W ramach jednej licencji możesz go instalować jednocześnie nawet na 10 różnych sprzętach!

Avast Premium Security jest dobrym antywirusem, aktualizowanym w czasie rzeczywistym, dzięki któremu można chronić wiele urządzeń w najlepszy możliwy sposób

Ochrona w czasie rzeczywistym

Avast Premium Security zabezpieczy twój sprzęt przed wieloma rodzajami ataków, w tym również przed próbami wyłudzenia danych wrażliwych oraz wymuszeniami okupu i kradzieżą tożsamości. Zawiera pakiet narzędzi, które zapewnią tobie i twoim bliskim bezpieczne korzystanie z Internetu i poczty na smartfonie oraz na komputerze, bo na bieżąco aktualizuje dane o zagrożeniach.

Avast Premium Security sprawdza strony www, by ochronić użytkownika przed ujawnieniem haseł hakerowi lub utratą pieniędzy na podstawionej witrynie

Bezpieczny Internet i transakcje online

Avast Premium monitoruje w zaawansowany sposób transakcje online (przelewy, płatności kartą), a także sprawdza czy strony nie są fałszywe lub podstawione przez hakerów. Zapewnia to bezpieczeństwo w trakcie płacenia rachunków i robienia zakupów w sieci.

Avast Premium Security chroni kamerę, włączając ją tylko wtedy gdy zgodzi się na to użytkownik. Zabezpiecza to przed podglądaniem

Ochrona kamery przed szpiegami

Ochrona prywatności

Avast Premium Security dba o prywatność użytkownika, zabezpieczając jego komputer firewallem (zaporą ogniową, która nie pozwoli hakerom dostać się na dysk) oraz niszcząc niepotrzebne już wrażliwe dane w sposób nieodwracalny. Osłoni również hasła przed tymi, którzy chcieliby je poznać by włamać się na konto.

Dzięki narzędziom Avast Premium Security, takim jak niszczarka plików, firewall i ochrona haseł, prywatność użytkownika jest chroniona w 100%

Antywirus który nie przeszkadza

Jest lekki, nie obciąża komputera i nie spowalnia go. Dodatkowo korzystając z antywirusa Avast Premium Security możesz korzystać ze specjalnego, cichego trybu pracy, dzięki któremu nawet nie zauważysz jego działania. A ochrona pozostanie na najwyższym poziomie!

Avast Premium Security pracuje w taki sposób, że nie przeszkadza użytkownikowi w pracy i w zabawie na komputerze

Jedno rozwiązanie dla nawet 10 urządzeń - poznaj Avast Premium Security

Idealny program dla użytkowników, którzy mają do ochrony więcej urządzeń - smartfony, MacBooki, iPody oraz tablety. Pracuje zarówno w systemach operacyjnych iOS, jak również z Windows i Androidem. Możesz go kupić również w licencji na 1 stanowisko. Poznaj go lepiej!

Skaner antywirusowy

Lekki, wydajny skaner, który błyskawicznie identyfikuje i blokuje podejrzane pliki oraz programy.

Automatyczne aktualizacje

Automatycznie pobiera aktualizacje w czasie rzeczywistym, gwarantując najnowszą bazę sygnatur wirusów.

Pełna ochrona

Zapewnia 100% bezpieczeństwa w przypadku różnych rodzajów ataków: od koni trojańskich, antywirusów i phishingu, aż po ransomware.

Osłona www

Zapewnia stałą osłonę odwiedzanych stron w Internecie, chroniąc użytkownika przed wejściem na fałszywą lub zhakowaną witrynę.

Kontrola Wi-Fi

Prowadzi stały monitoring sieci Wi-Fi pod kątem ewentualnych luk bezpieczeństwa i prób włamania.

Ochrona prywatnych plików

Zapewnia ochronę prywatnych plików przeciwdziałając próbie ich kradzieży lub przywrócenia po skasowaniu.

Tryb cichy

Nie przeszkadza w pracy i rozrywce, blokując powiadomienia i wyskakujące okienka.

Ochrona kamery

Zabezpiecza kamerę przed próbami uruchomienia jej bez zgody użytkownika.

Bezpieczne płatności online

Chroni przed kradzieżą danych z karty kredytowej oraz haseł do logowania w banku online.

Wymagania systemowe

Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany przez firmę Avast Software s.r.o. w następujących edycjach systemu Windows 10: Windows 10 Pro, Windows 10 Education i Windows 10 Enterprise. Program Avast Business Antivirus / Antivirus Pro / Antivirus Pro Plus jest obsługiwany w ramach dostępnych na rynku gałęzi obsługi systemu Windows 10, takich jak Current Branch, Current Branch for Business i następujące gałęzie Long-Term Servicing Branch: 1607, 1507, 1703.


* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.
** Dowolna wersja 32- i 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack oprócz wersji Server Core.

Avast Premium Security

Avast Premium Security kupisz w atrakcyjnej cenie z licencją na 10 stanowisk

Możesz chronić również inne swoje urządzenia oraz urządzenia swoich bliskich. Jedna licencja pozwala na zainstalowanie programu antywirusowego na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie. A Avast działa w systemie Windows, Android oraz iOS, więc możesz zabezpieczyć każdy swój telefon, tablet, komputer lub MacBook.
A jeżeli chcesz chronić tylko jedno urządzenie to nie ma problemu - kup licencję na 1 stanowisko.

Avast Premium Security można kupić z licencją na ochronę do 10 różnych urządzeń jednocześnie lub w wersji na 1 stanowisko


Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem AVAST i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program AVAST lub AVG? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.