Avast Premium Security

Chroń do 10 urządzeń legalnie i na 100% korzystając z jednej licencji

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Business Antivirus Pro Plus

Otrzymaj 30-dniową wersję próbną za darmo!

Wypełnij formę, aby otrzymać kod licencyjny. Użyj go podczas instalacji produktu, a otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności produktu na 30 dni, aż do 100 urządzeń.

Przetestowane i zatwierdzone przez najbardziej prestiżowy instytut badań nad złośliwym oprogramowaniem.

5 nagród Advanced+ za najmniejszy wpływ na wydajność komputera.

Nagroda za najwyższej jakości produkty anty‑malware dla firm.

100 % w teście laboratorium badawczego AV-Test.

Jedna licencja, która gwarantuje ochronę wszystkich urządzeń (twoich i twoich najbliższych)

Avast Premium Security to skuteczny antywirus, który ochrania różne rodzaje urządzeń. Zabezpieczysz nim komputer, laptopa, smartfona, tablet i urządzenia MacBook, iPad i iPod. W ramach jednej licencji możesz go instalować jednocześnie nawet na 10 różnych sprzętach! Możesz również wybrać licencję na jedno stanowisko PC lub MacBook.

Avast Premium Security jest dobrym antywirusem, aktualizowanym w czasie rzeczywistym, dzięki któremu można chronić wiele urządzeń w najlepszy możliwy sposób

Ochrona w czasie rzeczywistym

Avast Premium Security zabezpieczy twój sprzęt przed wieloma rodzajami ataków, w tym również przed próbami wyłudzenia danych wrażliwych oraz wymuszeniami okupu i kradzieżą tożsamości. Zawiera pakiet narzędzi, które zapewnią tobie i twoim bliskim bezpieczne korzystanie z Internetu i poczty na smartfonie oraz na komputerze, bo na bieżąco aktualizuje dane o zagrożeniach.

Avast Premium Security sprawdza strony www, by ochronić użytkownika przed ujawnieniem haseł hakerowi lub utratą pieniędzy na podstawionej witrynie

Bezpieczny Internet i transakcje online

Avast Premium monitoruje w zaawansowany sposób transakcje online (przelewy, płatności kartą), a także sprawdza czy strony nie są fałszywe lub podstawione przez hakerów. Zapewnia to bezpieczeństwo w trakcie płacenia rachunków i robienia zakupów w sieci.

Avast Premium Security chroni kamerę, włączając ją tylko wtedy gdy zgodzi się na to użytkownik. Zabezpiecza to przed podglądaniem

Ochrona kamery przed szpiegami

Ochrona prywatności

Avast Premium Security dba o prywatność użytkownika, zabezpieczając jego komputer firewallem (zaporą ogniową, która nie pozwoli hakerom dostać się na dysk) oraz niszcząc niepotrzebne już wrażliwe dane w sposób nieodwracalny. Osłoni również hasła przed tymi, którzy chcieliby je poznać by włamać się na konto.

Dzięki narzędziom Avast Premium Security, takim jak niszczarka plików, firewall i ochrona haseł, prywatność użytkownika jest chroniona w 100%

Antywirus który nie przeszkadza

Jest lekki, nie obciąża komputera i nie spowalnia go. Dodatkowo korzystając z antywirusa Avast Premium Security możesz korzystać ze specjalnego, cichego trybu pracy, dzięki któremu nawet nie zauważysz jego działania. A ochrona pozostanie na najwyższym poziomie!

Avast Premium Security pracuje w taki sposób, że nie przeszkadza użytkownikowi w pracy i w zabawie na komputerze

Jedno rozwiązanie dla nawet 10 urządzeń - poznaj Avast Premium Security

Idealny program dla użytkowników, którzy mają do ochrony więcej urządzeń - smartfony, MacBooki, iPody oraz tablety. Pracuje zarówno w systemach operacyjnych iOS, jak również z Windows i Androidem. Możesz go kupić również w licencji na 1 stanowisko PC lub MAC. Poznaj go lepiej!

Skaner antywirusowy

Lekki, wydajny skaner, który błyskawicznie identyfikuje i blokuje podejrzane pliki oraz programy.

Automatyczne aktualizacje

Automatycznie pobiera aktualizacje w czasie rzeczywistym, gwarantując najnowszą bazę sygnatur wirusów.

Pełna ochrona

Zapewnia 100% bezpieczeństwa w przypadku różnych rodzajów ataków: od koni trojańskich, antywirusów i phishingu, aż po ransomware.

Osłona www

Zapewnia stałą osłonę odwiedzanych stron w Internecie, chroniąc użytkownika przed wejściem na fałszywą lub zhakowaną witrynę.

Kontrola Wi-Fi

Prowadzi stały monitoring sieci Wi-Fi pod kątem ewentualnych luk bezpieczeństwa i prób włamania.

Ochrona prywatnych plików

Zapewnia ochronę prywatnych plików przeciwdziałając próbie ich kradzieży lub przywrócenia po skasowaniu.

Tryb cichy

Nie przeszkadza w pracy i rozrywce, blokując powiadomienia i wyskakujące okienka.

Ochrona kamery

Zabezpiecza kamerę przed próbami uruchomienia jej bez zgody użytkownika.

Bezpieczne płatności online

Chroni przed kradzieżą danych z karty kredytowej oraz haseł do logowania w banku online.

Wymagania techniczne

Avast Premium Security

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

Avast Premium Security kupisz w atrakcyjnej cenie z licencją na 1 lub 10 stanowisk.

Możesz chronić również inne swoje urządzenia oraz urządzenia swoich bliskich. Jedna licencja pozwala na zainstalowanie programu antywirusowego na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie. A Avast działa w systemie Windows, Android oraz iOS, więc możesz zabezpieczyć każdy swój telefon, tablet, komputer lub MacBook. A jeżeli chcesz chronić tylko jedno urządzenie to nie ma problemu - kup licencję na 1 stanowisko PC lub MAC.

Avast Premium Security można kupić z licencją na ochronę do 10 różnych urządzeń jednocześnie lub w wersji na 1 stanowisko

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Dlaczego Avast Premium Internet Security to dobry wybór?
Avast Premium Internet to ochrona antywirusowa na najwyższym poziomie, dedykowana do ochrony komputerów domowych. Antywirus szybko, skutecznie i sprawnie chroni Cię na każdym poziomie, zapewniając ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń: od ochrony przed wirusami, poprzez bezpieczeństwo poczty online, aż po surfowanie w Internecie. To skuteczny, zaawansowany pakiet antywirusowy ze z stale rozwijanymi i ulepszanymi funkcjami.
Na ilu komputerach mogę zainstalować ten antywirus?
Avast Internet Security jest dostępny w dwóch wariantach licencyjnych – dedykowanych odpowiednio dla pojedynczej komputerowej stacji roboczej w domu lub ochrony komputerów wszystkich domowników. W pierwszym wariancie możesz kupić licencję na 1 stanowisko, w drugim licencja funkcjonuje w wariancie do 10 stanowisk. Licencje możesz wybrać na 1 rok, 2 lub 3 lata.
Co oznacza licencja na 10 stanowisk?
Licencja programu umożliwia instalację na 10 dowolnych, domowych komputerach: zarówno stacjonarnych stacjach roboczych, jak i komputerach przenośnych. Jeśli w trakcie użytkowania programu wymienisz sprzęt (np. stary komputer na nowy), możesz bez problemu przeinstalować program.
Co jeżeli kupię nowy lub zmienię komputer, czy licencja dalej będzie ważna?
Tak. Licencja nie jest przypisywana do konkretnego komputera, a do stanowiska komputerowego. Jeżeli chcesz ją przenieść i zainstalować na innym komputerze – możesz to zrobić. Nasza dedykowana polska pomoc techniczna Ci w tym pomoże.
Czy ten antywirus mogę zainstalować też na smartfonie i tablecie?
Nie. Ten program jest dedykowany tylko dla komputerów stacjonarnych i laptopów. Jeżeli chcesz też zainstalować komputer na urządzeniach zdalnych (laptopach i tabletach) – wybierz AVG internet Security Multidevice lub nasz najlepszy antywirus – AVG Ultimate.
Czy antywirus chroni przed wszystkim rodzajami zagrożeń?
Zdecydowanie tak. Antywirus Avast skutecznie chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń. Bez problemu radzi sobie ze złośliwymi wirusami, trojanami czy robakami. Posiada również firewall chroniący przed włamaniem na urządzenia. Laboratorium techniczne Avast na bieżąco aktualizuje bazy zabezpieczeń w oparciu o raporty i dane zbierane na bieżąco z całego świata, zaś aktualizacje programu na komputerach, tabletach i smartfonach odbywają się automatycznie.
Chcę ochronić więcej urządzeń w domu – w tym smartfony, tablety i dodatkowe komputery – czy ten antywirus to dobry wybór?
Jeżeli w domu posiadasz więcej urządzeń (laptop, smartfon, komputer stacjonarny, tablet) – lepiej będzie wybrać nasze antywirusy Multidevice, które w ramach jednej licencji (i jednej ceny!) chronią, aż do 10 urządzeń i chronią również urządzenia mobilne. Proponujemy przyjrzenie się dwóm opcjom: AVG Internet Security Multidevice – antywirus dla komputerów i smartfonów oraz AVG Ultimate Multidevice – nasz najlepszy antywirus, który dodatkowo przyspiesza pracę urządzeń i zapewnia ochronę VPN.
Czy antywirus chroni przed wszystkim rodzajami zagrożeń?
Zdecydowanie tak. Antywirus Avast jest najchętniej wybieranym zabezpieczeniem firmowego sprzętu. Skutecznie chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń. Bez problemu radzi sobie ze złośliwymi wirusami, trojanami czy robakami. Posiada również firewall chroniący przed włamaniem na urządzenia. Laboratorium techniczne Avast na bieżąco aktualizuje bazy zabezpieczeń w oparciu o raporty i dane zbierane na bieżąco z całego świata, zaś aktualizacje programu na komputerach, tabletach i smartfonach odbywają się automatycznie.
Jakie dodatkowe funkcje ochrony poza antywirusem posiada?
Funkcje ochronne antywirusa Avast są wyjątkowe, dzięki bardzo rozbudowanej opcji dodatkowych narzędzi, które zapewniają Ci bezpieczeństwo na każdym poziomie. To nie tylko ochrona antywirusowa dotycząca wirusów, robaków, koni trojańskich oraz prób włamań bezpośrednio do komputera. Avast to szereg funkcjonalności dodatkowych, które są jedyne, niepowtarzalne, wyjątkowe i skutecznie uzupełniają funkcje antywirusa. To między innymi takie funkcje jak: kontrola sieci Wi-Fi (chroniąca przed próbą włamania), bezpieczne płatności online, ochrona kamery internetowej (by nikt nie mógł podejrzeć co robisz), ochrona prywatnych plików, skanowanie stron i linków i wiele, wiele więcej…
Jak antywirus wpływa na pracę urządzeń?
Antywirus Avast niewidocznie pracuje w tle, a większość funkcji działa automatycznie. Nie wysyła niepotrzebnych alertów, przez co nie przeszkadza w codziennej pracy czy rozrywki (portale społecznościowe, gry). Program wykorzystuje minimum zasobów pamięci urządzenia i stale zapewnia solidną ochronę przed wirusami podczas użytkowania. Nie przeszkadza Ci w korzystaniu z komputera, nie utrudnia pracy czy rozrywki.
Co jeżeli zapomnę/zgubię kod instalacyjny?
Przede wszystkim zachowaj spokój. Kod instalacyjny znajduje się na Twojej skrzynce mailowej, a konkretnie w wiadomości ze złożonym zamówieniem. Jeśli nie możesz jej znaleźć, poinformuj nas. Odnajdziemy go w naszej bazie i prześlemy ponownie.
Czy mogę zainstalować program na urządzeniach członków rodziny lub znajomych?
Oczywiście jest taka możliwość. Program można zainstalować na 10 dowolnych komputerach.
Nie radzę sobie z komputerem, czy dam radę z instalacją programu?
Program w zasadzie instaluje się sam, wystarczy włączyć komputer. Jeśli jednak pojawią się problemy, możesz skorzystać z naszej darmowej pomocy technicznej. To niezwykle ważne, ponieważ jako oficjalny dystrybutor Avast w Polsce posiadamy dedykowany dział techniczny w rodzimym języku. Nie będziesz musiał szukać pomocy na anglojęzycznych stronach internetowych.
Czy program jest prosty w obsłudze?
Tak, program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Po zainstalowaniu antywirus jest domyślnie włączony i pracuje w tle. Jeśli chcesz dokonać zmian w opcjach głównych, zrobisz to za pomocą jednego kliknięcia. Możesz również wejść w szczegółowe ustawienia i spersonalizować je zgodnie z upodobaniami.
Co jeżeli program nie spełni moich oczekiwań?
Masz 30 dni na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. To wystarczający czas na przetestowanie i ocenę działania programu. Jest jednak warunek: musi być zakupiony na jednej z naszych stron (avg.pl i avtrade.pl). Nie obsługujemy zwrotów w przypadku zakupu bezpośrednio u producenta lub na innych stronach internetowych. Pieniądze przelewamy na wskazany numer konta do 7 dni roboczych.
Czy dostępna jest pomoc techniczna poprzez bezpośredni kontakt z pracownikiem mówiącym po polsku?
Tak, jest dostępna pomoc specjalisty w języku polskim. Jako polski dystrybutor Avast posiadamy własne centrum wsparcia technicznego z polskimi pracownikami. W razie potrzeby możesz się z nimi skontaktować i w zależności od potrzeb udzielą pomocy e-mailowo lub telefonicznie. Technicy mogą także zalogować się na Twoim komputerze za pomocą programu do zdalnego połączenia i bezpośrednio sprawdzić wszystkie ustawienia. Pomoc techniczna jest darmowa.
Czy ktoś może wykonać instalację za mnie?
Oczywiście jest taka możliwość, ponieważ oferujemy opcję zdalnej instalacji. Pracownik wsparcia technicznego może zalogować się na Twoim komputerze i przeprowadzić cały proces. Ważne! Pamiętaj aby przy zakupie programu dodać tę opcję do koszyka. Dzięki temu zyskasz dodatkowy rabat w wysokości 50%.
Dlaczego do ceny za program jest od razu dodany rabat?
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Avast w Polsce, więc możemy naliczyć rabat od razu. Dzięki temu zakupy przebiegają szybko i sprawnie.
Dlaczego warto wybrać oprogramowanie AVG / Avast?
AVG i Avast są najczęściej wybieranym oprogramowaniem antywirusowym w Polsce, zaś na świecie korzysta z nich ponad 400 milionów osób. Na ich dużą popularność wpływa solidność i skuteczność. Poza najlepszą ochroną antywirusową posiadają wiele dodatkowych funkcji, których brakuje w innych programach. Ponadto nieustannie poszerzamy ofertę programów optymalizujących, zabezpieczających, szyfrujących i przyspieszających.
Jak długo będę czekać na produkt po zakupie?
Transakcje przebiegają bardzo szybko. W przypadku błyskawicznej opcji płatności PayU program od razu znajdzie się na Twojej skrzynce e-mailowej. W przypadku płatności przelewem program zostanie wysłany od razu po jej zaksięgowaniu - zazwyczaj następnego dnia roboczego.
Jeśli kupię nowy komputer czy licencja dalej będzie ważna?
Tak, będzie ważna. Licencja przypisana jest do stanowiska komputerowego, a nie do konkretnego urządzenia. Możesz zainstalować ją lub przenieść na inny komputer. W razie potrzeby pomoże Ci w tym nasza pomoc techniczna.
Dlaczego warto wybrać oprogramowanie AVG / Avast zamiast innych antywirusów?
Bo nasze produkty oprócz najlepszej ochrony antywirusowej posiadają dodatkowo wiele funkcji, których brakuje w innych programach. Do tego cały czas poszerzamy ofertę innych programów: przyspieszających, optymalizujących, zabezpieczających i szyfrujących.

Z oprogramowania AVG i Avast korzysta obecnie ponad 400 milionów osób na całym świecie. To również najchętniej wybierane oprogramowanie antywirusowe w Polsce.
Dlaczego warto kupić program na naszej stronie?
Z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze jesteśmy polską firma i możesz mieć pewność, że kupujesz najnowszą wersję oryginalnego oprogramowania. Otrzymujesz go od razu po zakupie, z polską fakturą VAT oraz specjalnymi rabatami dystrybutorskimi. W przypadku firm zagranicznych na realizację zamówienia trzeba czekać zdecydowanie dłużej, często do dwóch tygodni. Dodatkowo u nas masz możliwość zwrotu programu do 30 dni po zakupie bez podania przyczyny. Po drugie nasza pomoc techniczna to polscy pracownicy, z którymi możesz kontaktować się telefonicznie, e-mailowo lub przed zdalne połączenie z komputerem. Nie musisz szukać pomocy na anglojęzycznego stronach internetowych. Kupując na naszej stronie zawierasz bezpieczną i korzystną transakcję.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności