Avast Driver Updater

Skanuj, aktualizuj i naprawiaj sterowniki komputera, aby komputer i jego akcesoria działały bez problemu.

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

Skanuje automatycznie ponad 5 mln sterowników w celu uzyskania szczytowej wydajności komputera

Mniej awarii
Szybsze przeglądanie
Lepsza grafika
Bogatszy dźwięk
Mniej problemów z urządzeniami

Driver Updater wykrywa stare, uszkodzone, brakujące i nieaktualne sterowniki, naprawia usterki i luki w zabezpieczeniach oraz tworzy kopie zapasowe i przywraca bieżące sterowniki.

70% mniej awarii i zawieszania się komputera

Uszkodzone i stare sterowniki są główną przyczyną awarii, zawieszania się i wyświetlania niebieskiego ekranu. Driver Updater znajduje najnowsze wersje sterowników, aby zapewnić maksymalną stabilność i zmniejszyć liczbę usterek, problemów z połączeniami, problemów z myszką lub drukarką i nie tylko.

Avast Driver Updater
Avast Driver Updater

Widocznie lepsza grafika

Zaktualizuj sterowniki karty graficznej, aby zwiększyć jej wydajność i cieszyć się wyraźniejszym obrazem w grach, rzeczywistości wirtualnej i aplikacjach multimedialnych oraz podczas streamowania i edytowania multimediów.

Szybko rozwiązuj problemy z dźwiękiem, drukarką i siecią

Z głośników nie wydobywa się żaden dźwięk? Sieć Wi-Fi co chwilę zrywa połączenie? Drukarka nagle nie działa? Driver Updater eliminuje te zakłócenia.

Avast Driver Updater
Avast Driver Updater

Całkowicie nowy wygląd i mechanizm działania

Dzięki nowemu interfejsowi skanowanie i instalowanie sterowników jest proste i wymaga zaledwie kilku kliknięć, a nasz nowy aparat skanuje w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że masz najnowsze sterowniki. Sterowniki są instalowane pojedynczo w celu uniknięcia konfliktu sprzętowego.

Bezproblemowe instalowanie sterowników ponad 1300 popularnych marek

Skanowanie jednym kliknięciem ułatwia znajdowanie potrzebnych sterowników dla drukarki, skanera, kamery, głośników, klawiatury, routera i dla innych urządzeń.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Czy naprawdę potrzebujesz narzędzia do aktualizowania sterowników?
Z technicznego punktu widzenia nie potrzebujesz narzędzia do aktualizowania sterowników, ponieważ możesz aktualizować swoje sterowniki ręcznie. Jednak aktualizowanie sterowników jest ważne, ponieważ nieaktualne sterowniki mogą mieć negatywny wpływ na wydajność i szybkość komputera z systemem Windows i mogą powodować problemy z dźwiękiem i grafiką. Główną zaletą narzędzia do aktualizowania sterowników jest to, że zdecydowanie ułatwia znajdowanie i wymienianie nieaktualnych sterowników.
Dlaczego warto wybrać Avast Driver Updater?
Avast Driver Updater to jeden z najlepszych programów do aktualizowania sterowników dla systemu Windows. Skanuje i pobiera 5 mln różnych sterowników, dzięki czemu zaktualizujesz sterowniki graficzne, zaktualizujesz sterowniki dźwiękowe i wiele innych. Avast to także jedna z największych na świecie i najbardziej zaufanych firm z branży cyberzabezpieczeń, co oznacza, że dbamy o to, aby nasze oprogramowanie spełniało najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i wydajności.
Jak mogę sprawdzić dostępność aktualizacji sterowników?
Ręczne sprawdzanie aktualności sterowników to dość skomplikowany proces. Aby zaktualizować sterowniki na komputerze z systemem Windows:
 1. Otwórz menu Start
 2. Wpisz „Menedżer urządzeń”. Kliknij pozycję Menedżer urządzeń.
 3. Tutaj zobaczysz listę wszystkich kategorii urządzeń na swoim urządzeniu. Kliknij strzałkę obok jednej z kategorii, aby wyświetlić wszystkie urządzenia.
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie i kliknij pozycję Aktualizuj sterownik.
 5. Na następnym ekranie kliknij pozycję Wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika.
 6. Powtórz kroki 1–5 dla każdego urządzenia i sterownika na komputerze.
Możesz też zautomatyzować ten proces za pomocą programu Avast Driver Updater, który działa w tle i wykonuje tę całą pracę za Ciebie.
Czy aktualizowanie sterowników może powodować jakiekolwiek problemy?
Czy aktualizowanie sterowników może powodować jakiekolwiek problemy? Aktualizowanie sterowników może powodować problemy w dwóch sytuacjach:
 1. Próbujesz zaktualizować sterownik ręcznie, ale nie wiesz, co robisz. Jest to szczególnie prawdopodobne, jeśli spróbujesz ręcznie zaktualizować sterownik za pomocą niewłaściwej aktualizacji, omijając automatyczne wyszukiwanie sterowników firmy Microsoft, opisane szczegółowo w pytaniu trzecim.
 2. Jeśli producent sterownika przypadkowo wyda wadliwą aktualizację swojego sterownika, która wprowadza więcej problemów, niż naprawia, lub zawiera inne nieprzewidziane błędy i niezgodności.
 3. Na szczęście Avast Driver Updater może pomóc w obydwu tych przypadkach: nasze automatyczne skanowanie i aktualizacje zapobiegają błędom ludzkim, a nasza unikatowa funkcja wycofywania sterowników umożliwia szybkie anulowanie każdej aktualizacji sterownika, która jest problematyczna, i przywrócenie starszej, bardziej stabilnej wersji sterownika.
Czy zaktualizowanie sterowników może zwiększyć współczynnik FPS?
Nie jest wykluczone, że aktualizacja sterownika karty graficznej zwiększy liczbę klatek na sekundę (FPS, frames per second), ale jakakolwiek poprawa będzie prawdopodobnie niewielka i jest mało prawdopodobne, aby znacznie poprawiła wydajność gry lub komputera. Dzieje się tak dlatego, że sterowniki na ogół korygują problemy i usterki, a wydajność urządzenia jest w dużej mierze zależna od sprzętu.

Więc chociaż Avast Driver Updater może pomóc, jeśli naprawdę chcesz poprawić swój współczynnik FPS, sugerujemy przetaktowanie procesora graficznego.

Bogactwo funkcji

 • Automatyczne skanowanie komputera w poszukiwaniu przestarzałych, brakujących lub uszkodzonych sterowników
 • Kontrola bezpieczeństwa ze strony Laboratorium Zagrożeń Avast w celu upewnienia się, że każdy sterownik jest bezpieczny, zanim trafi na Twój komputer
 • Sprawdzanie ponad 300 000 urządzeń sprzętowych
 • Wyszukiwanie w czasie rzeczywistym najnowszych aktualizacji
 • Tworzenie i utrzymywanie unikatowego profilu komputera w celu szybkiego dostępu do potrzebnych sterowników
 • Wykonywanie kopii zapasowych sterowników na potrzeby cofania niechcianych zmian
 • Zapobieganie problemom sprzętowym dzięki stopniowemu procesowi instalacji

Wymagania systemowe

Windows 11, 10 z wyjątkiem Mobile i IoT Core Edition (32 lub 64-bitowy); Windows 8/8.1 z wyjątkiem RT i Starter Edition (32 lub 64-bitowy); Windows 7 SP1 lub nowszy, dowolna wersja (32 lub 64-bitowy)

Komputer w pełni zgodny z systemem Windows z procesorem Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 albo jego nowszą wersją (musi zapewniać obsługę instrukcji SSE2)

256 MB pamięci RAM lub więcej
400 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Połączenie z Internetem jest wymagane do pobrania i zainstalowania programu
Zalecana jest optymalna standardowa rozdzielczość ekranu nie mniejsza niż 1024 x 768 pikseli

compatibility icon Zgodny z Windows 11, 10
AVAST DRIVER UPDATER

Podnoszące wydajność i poprawiające łączność rozwiązanie do obsługi sterowników komputera

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności