Avast BreachGuard

Chroń swoje poufne dane w Internecie przed naruszeniem bezpieczeństwa i gromadzeniem przez podmioty zewnętrzne.

Nieustannie monitoruj naruszenia zabezpieczeń danych
Odzyskaj swoje dane osobowe
Uzyskuj przydatne porady dotyczące prywatności
Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

Codziennie dochodzi do naruszeń bezpieczeństwa danych, ale BreachGuard zapewnia Ci nieprzerwaną ochronę

Jeśli strona, z której korzystasz, zostanie zhakowana...
... i Twoje dane osobowe będą zagrożone...
... wykryjemy to i pomożemy Ci się zabezpieczyć.

Czuwaj nad bezpieczeństwem swoich danych osobowych

 • Automatycznie skanuj ukrytą sieć (darknet) w poszukiwaniu swoich skradzionych danych osobowych i haseł.
 • Otrzymuj aktualne informacje o nowych naruszeniach danych i natychmiast podejmuj odpowiednie kroki, aby chronić swoje dane osobowe.
 • Upewnij się, że korzystasz z silnych haseł, które nie są podobne do tych, które wyciekły do Internetu.

Odzyskaj swoje dane osobowe od brokerów danych

Brokerzy danych to firmy, które tworzą Twój profil na podstawie tego, co robisz online, uwzględniając w nim Twój adres, informacje finansowe i zdrowotne.

Zdobyte informacje mogą sprzedać osobom trzecim, co z kolei może poważnie wpłynąć na Twoją zdolność kredytową i ceny ubezpieczeń.

BreachGuard uniemożliwia tym firmom gromadzenie i sprzedaż dotyczących Ciebie informacji przez ich usuwanie z baz danych brokerów.

Zachowaj pełną kontrolę nad swoimi danymi osobowymi

 • Automatycznie wysyłaj żądania o usunięcie swoich danych osobowych z baz danych brokerów danych.
 • Upewnij się, że Twoje dane są chronione, automatycznie ponawiając żądania o usunięcie.
 • Uniemożliwiaj telemarketerom gromadzenie Twoich danych osobowych i ich sprzedaż osobom trzecim.

Dzięki BreachGuard ochrona poufnych kont jest prosta

Wzmocnij swoją ochronę online dzięki właściwym ustawieniom prywatności

 • Kontroluj ilość prywatnych informacji udostępnianych w Internecie.
 • Nie pozwól innym osobom na wyszukiwanie i śledzenie Cię przez media społecznościowe.
 • Zmniejsz ilość Twoich danych osobowych, którymi dysponują firmy.

Uzyskaj jasny obraz Twojego poziomu prywatności

Panel nawigacyjny BreachGuard pozwala Ci sprawdzić Twój wynik ochrony prywatności, dzięki któremu łatwo zrozumiesz i poprawisz poziom ochrony swojej prywatności.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Gdzie w Internecie moje dane osobowe mogą zostać naruszone?
 1. Legalne witryny handlowe
 2. Nielegalne witryny handlowe
 3. Usługi, w których trzeba się zarejestrować
1 Legalne witryny handlowe

Zewnętrzni brokerzy danych i reklamodawcy mogą gromadzić Twoje dane osobowe bez Twojej zgody i świadomości. Istnieje ogromny legalny rynek takich usług, chociaż jest nieco kontrowersyjny.

2 Nielegalne witryny handlowe

Są to internetowe witryny handlowe, z których wiele znajduje się w ukrytej sieci, gdzie hakerzy sprzedają skradzione dane osobowe, w tym numery kart kredytowych. Może to prowadzić do kradzieży tożsamości.

3 Usługi, w których trzeba się zarejestrować

Facebook i Google to bezpłatne usługi, których działanie opiera się na Twoich danych. Wykorzystują one te dane w ogromnym zakresie, przechowując je i łącząc, aby utworzyć Twój portret na podstawie tego, jak korzystasz z ich usług.

Co to jest naruszenie bezpieczeństwa danych?
Naruszenie bezpieczeństwa danych ma miejsce w przypadku ujawnienia poufnych danych. Twoje dane cyfrowe przechowywane są w setkach baz danych w różnych miejscach na świecie. Większość firm stosuje zabezpieczenia, aby powstrzymać ataki hakerów i zapobiec wyciekowi danych. Niebezpieczeństwo polega na tym, że wykradnięte dane, mogą zostać sprzedane w ukrytej sieci.
Kim są brokerzy danych?
Brokerzy danych to firmy, które korzystają z zaawansowanych metod śledzenia użytkowników Internetu i sprzedają uzyskane w ten sposób dane osobowe. Łączą zgromadzone informacje z profilami zakupionymi od innych firm. Obejmuje to dane finansowe i zdrowotne, jak również dane osobowe, takie jak adres i szczegóły Twojej aktywności w Internecie. Działanie to jest inwazyjne, lecz niezwykle popularne — cała branża warta jest wiele miliar
Co to jest kradzież tożsamości?
Kradzież tożsamości to przestępstwo polegające na użyciu Twoich danych osobowych, takich jak imię, nazwisko i informacje finansowe, w celu uzyskania korzyści online. Zazwyczaj wykorzystują je hakerzy, aby ukraść Twoje pieniądze.
Co to jest ukryta sieć (darknet)?
Ukryta sieć to część Internetu, do której dostęp można uzyskać tylko za pomocą sieci zapewniającej anonimowość, takiej jak przeglądarka Tor. Mimo że ma złą reputację, ukryta sieć to po prostu bardziej prywatna część Internetu. Zapewniana przez ukrytą sieć duża prywatność ułatwia jednak prowadzenie nielegalnych działań, ponieważ hakerzy mogą kupować i sprzedawać dane osobowe pochodzące z naruszenia zabezpieczeń. Prowadzi to między innymi do kradzieży kart kredytowych. Legalni brokerzy danych, o których pisaliśmy wcześniej, nie działają w ukrytej sieci.
Jak usunąć dane osobowe z Internetu?
Usunięcie danych osobowych z Internetu jest, delikatnie mówiąc, skomplikowane. Już samo ustalenie, którzy brokerzy danych mają Twoje informacje byłoby niesamowicie trudne, a potem trzeba by było jeszcze do każdego z nich wysłać żądanie usunięcia danych z bazy danych. Z prawnego punktu widzenia muszą oni spełnić to żądanie, jednak trwa to dość długo. Nawet dobrze znane usługi, takie jak Google czy Facebook, które twierdzą, że zachowanie prywatności jest opcją do wyboru, nie ułatwiają tego zadania. W najgorszym przypadku, jeśli Twoje dane zostaną sprzedane w ukrytej sieci, odzyskanie ich jest niemal niemożliwe. Z tego względu dobre zabezpieczenia to konieczność.
Jak utworzyć silne hasło?
Menedżer haseł to najlepszy sposób na utworzenie silnego hasła. Tworzy losową grupę znaków, która jest trudna do zapamiętania, i automatycznie wypełnia za Ciebie dane logowania wtedy, gdy są potrzebne. Jeśli chcesz samodzielnie utworzyć silne hasło, najlepiej jest użyć grupy wyrazów — niemal zdania — i dorzucić jeszcze kilka cyfr, na przykład „otomojewspanialehasloutworzoneprzezemniew2020”.
Avast BreachGuard

Odzyskaj kontrolę nad swoimi danymi osobowymi

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast, AVG, HMA i CCleaner w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Dowiedz się więcej

Pobierz kupon rabatowy 10%!

Chcesz kupić program na naszej stronie? Pobierz teraz kupon rabatowy i zaoszczędź 10%. Możesz go wykorzystać na zakup dowolnego programu na tej stronie.

Pobierz kupon
Inteligentny antywirus
Blokuje złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, ataki ransomware i phishing — Twoja nowoczesna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi.
Monitorowanie zachowań
Powstrzymuje podejrzane zachowanie zaraz po jego rozpoczęciu — Twoja natychmiastowa ochrona przed nieznanymi zagrożeniami.
Skan całościowy
Wykrywa niebezpieczne ustawienia i hasła, nieaktualne aplikacje oraz dodatki o niejasnym przeznaczeniu — Twój strażnik luk w zabezpieczeniach.
Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty i blokuje dostęp niechcianych gości — nadzorca Twojej domowej sieci Wi-Fi.
Czyszczenie Przeglądarki
Usuwa niepotrzebne paski narzędzi i dodatki zagrażające prywatności — Twoja broń przeciw niepożądanemu oprogramowaniu w przeglądarce.
Tryb gry
Wstrzymuje powiadomienia, aby nie przeszkadzać Ci podczas grania — Twój najlepszy towarzysz w grach.
CyberCapture
Automatycznie analizuje podejrzane pliki i oferuje odpowiednią kurację, jeśli okażą się one zagrożeniem — Twój osobisty cyberlekarz.
Hasła
Zarządza wszystkimi kontami za pomocą jednego bezpiecznego hasła — Twój zaufany i niezawodny klucznik.
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności